سامسونگ در حال همکاری با اینستاگرام برای جلوگیری از افت کیفیت عکس های گرفته شده است


به گزارش گیزموچینا، سه شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام، تیک تاک و اسنپ چت با غول فناوری الکترونیک سامسونگ همکاری کرده اند تا از کیفیت عکس های گرفته شده با دوربین های داخلی این اپلیکیشن ها جلوگیری کنند. با این تفاسیر، حتی اگر بعداً عکس های گرفته شده از اپلیکیشن ها را دانلود کنید، باز هم همان کیفیت را خواهند داشت.

احمد کویدریکی از افشاگران شناخته شده، در توییتر او ادعا شده است که سامسونگ برای ارتقای تجربه کاربری و احتمالاً به این دلیل که بسیاری از مشتریانش از این برنامه ها استفاده می کنند، به این موضوع توجه می کند. در این گزارش گفته شده است که نسخه های ارتقا یافته اپلیکیشن های مذکور برای تمامی مدل های گلکسی اس 23 سامسونگ در دسترس خواهد بود. سایر دستگاه های سامسونگ نیز احتمالاً در آینده این ارتقا را دریافت خواهند کرد.

طبق گزارش‌های قبلی، کاربران اکنون می‌توانند در چندین شبکه اجتماعی محبوب از جمله اسنپ چت، تیک تاک و اینستاگرام به ویژگی‌های دوربین سری گلکسی اس 22 سامسونگ دسترسی داشته باشند. در این شبکه های اجتماعی خاص، گوشی های سامسونگ از حالت شب پشتیبانی می کردند. حالا شاید هدف این شرکت بهبود هر چه بیشتر تجربه کاربری گوشی های هوشمند باشد.

همکاری بین رهبران صنعت در شبکه های اجتماعی و سامسونگ عالی به نظر می رسد و بدون شک تجربه کاربری را افزایش می دهد. سامسونگ اولین و تنها برندی در میان تولیدکنندگان گوشی های اندرویدی است که تاکنون امکانات قابل توجهی در رابط کاربری خود ارائه کرده است و کاربران گوشی های هوشمند پرچمدار سامسونگ به این ویژگی ها دسترسی بی نظیری دارند.