سامسونگ احتمالا گلکسی S23 FE را در ماه جولای یا آگوست سال جاری معرفی خواهد کرد


سامسونگ سال 2023 را با عرضه قدرتمند سری گلکسی اس 23 آغاز کرد. اگرچه پرچمداران فعلی این شرکت در مقایسه با سری گلکسی اس 22 فروش بهتری را تجربه کرده اند، اما این حجم فروش همچنان در حد استانداردهای غول فناوری کره ای نیست؛ به همین دلیل، این احتمال وجود دارد که گلکسی اس 23 FE بسیار زودتر از زمان مورد انتظار به بازار عرضه شود.

افشاگر معروف فناوری Tech_Reve در توییتر اعلام کرد که سامسونگ Galaxy S23 FE را قبل از مدل بعدی گوشی تاشو خود معرفی خواهد کرد. این تصمیم چندان تعجب آور نیست. زیرا معرفی دستگاه های سری FE این شرکت بازه زمانی خاصی ندارد.

WccfTech می نویسد ظاهرا به دلیل فروش کم سری گلکسی اس، سامسونگ قصد دارد گلکسی اس 23 FE را زودتر از موعد مقرر معرفی کند و با این راهکار کاهش فروش پرچمداران خود را جبران کند. این دستگاه فقط در مناطق خاصی در دسترس خواهد بود. بنابراین، در دسترس بودن محدود انتظار می رود.

مدتی است که شایعاتی در مورد ویژگی های Galaxy S23 FE منتشر شده است. گفته می شود این گوشی هوشمند به جای اسنپدراگون 8 نسل 2 از تراشه اگزینوس 2200 استفاده خواهد کرد.

ناگفته نماند که سامسونگ قیمت این محصول را با دقت بیشتری انجام خواهد داد. چرا که در حال حاضر گلکسی A54 یکی از میان رده های قدرتمند بازار محسوب می شود که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. بنابراین، ممکن است نسل بعدی سری گلکسی FE با برچسب 600 تا 700 دلار در دسترس مشتریان قرار گیرد.

ظاهراً فروش گلکسی اس 23 مطابق انتظارات سامسونگ پیش نرفت و این شرکت در ماه می شاهد کاهش فروش پرچمداران 2023 خود بود. پیش بینی می شود که فروش این محصولات در سه ماهه دوم سال جاری با افت 20 درصدی مواجه شود که نشانه خوبی برای شرکت کره ای نیست. بنابراین عرضه مدل جدید سری فن ادیشن گلکسی اس با قیمتی مناسب احتمالا می تواند بخشی از افت فروش این شرکت را جبران کند.