سامسونگ احتمالا مدل Fun Edition گوشی های خود را با گلکسی S23 FE احیا خواهد کرد


سامسونگ سال گذشته گلکسی اس 22 FE را عرضه نکرد، اما به گفته نشریه کره ای هانکوکی، برنامه های این شرکت ممکن است امسال تغییر کند و نسخه فن گلکسی اس 23 را در آگوست یا سپتامبر 2023 معرفی کند.

اولین مدل از سری FE سامسونگ 2020 با گلکسی اس 20 FE عرضه شد. این غول فناوری کره جنوبی در آن زمان اعلام کرد که هر ساله نسخه Fun Edition از پرچمداران خود را عرضه می کند تا مشتریان بتوانند این محصولات را به عنوان نسخه مقرون به صرفه تری از گوشی های رده بالا خریداری کنند. البته این شرکت پس از گلکسی اس 21 FE هیچ مدل جدیدی از این خانواده را معرفی نکرد.

به گفته Androidauthority، سامسونگ امسال گلکسی S23 FE را به جای گلکسی A74 عرضه خواهد کرد. لازم به ذکر است که این شرکت سال گذشته گلکسی A73 را با دوربین اصلی 108 مگاپیکسلی عرضه کرد. دستگاهی که گران ترین مدل سری گلکسی A بود. اگر Galaxy S23 FE واقعاً به عنوان جایگزینی برای A74 عرضه شود، این احتمال وجود دارد که از دوربین اصلی 200 مگاپیکسلی استفاده کند.

علاوه بر این، به گفته این نشریه کره ای، سامسونگ قصد دارد تولید مدل های جدید سری گلکسی A7x را متوقف کند و به این ترتیب به حفظ سهم بازار S23 FE کمک کند.