ساعت هوشمند بادوام هواوی با عمر باتری 14 روزه و قیمت 880 دلار معرفی شد.


یک دکمه چرخشی، یک دکمه برای دسترسی به منوها و تعامل با ساعت و دکمه جدید Assist که دسترسی فوری به حالت های مختلف ساعت را امکان پذیر می کند، روی قاب Huawei Watch Ultimate قرار گرفته اند. این حالت‌های ویژه‌ای هستند که نرم‌افزار Watch Ultimate را از نسخه‌های نصب‌شده روی دیگر ساعت‌های هوشمند هوآوی متمایز می‌کنند.

حالت غواصی ساعت هوشمند همچنین اطلاعاتی از جمله عمق فعلی، دمای غواصی، یادآورهای رفع فشار، منحنی صعود و تایمر شناور را ارائه می دهد. این ساعت دارای استاندارد ISO2810 و EN13319 بوده و تا 10 اتمسفر در برابر آب مقاوم است. حالت دیگری به نام Expedition دارای همان ویژگی های ردیابی مسیر است اپل واچ اولترا و سامسونگ گلکسی واچ 5 پرو همان چیزی را که دیدیم تکرار می کنند.

اگر از Huawei Watch Ultimate استفاده می کنید، نگران گم شدن نباشید زیرا ساعت هوشمند جدید هواوی از GPS دو باند و پنج صورت فلکی برای ردیابی مسیر شما استفاده می کند. همچنین با کمک فشارسنج و ارتفاع سنج اطلاعاتی مانند آب و هوا، جزر و مد و طلوع/غروب خورشید در اختیار کاربر قرار می گیرد.

ساعت هوشمند هواوی دارای تمام ویژگی های معمول ردیابی فعالیت است، از جمله سنسور ضربان قلب، اندازه گیری اکسیژن خون و ویژگی ECG. این دستگاه همچنین با استفاده از برنامه Huawei Health به تلفن Android یا iOS شما متصل می شود و با برنامه هایی مانند Strava و Runtastic همگام می شود.

همه اینها بر روی صفحه نمایش 1.5 اینچی AMOLED با وضوح 466 در 466 پیکسل نمایش داده می شود. این نمایشگر LPTO توانایی کاهش نرخ تجدید به 1 هرتز، بهبود عمر باتری را دارد و حداکثر روشنایی 1000 نیت را برای مشاهده آسان در شرایط روشن ارائه می دهد.