زمان رونمایی از بازی های وارداتی به کشور


13 روز از اعلام ورود CDN بازی های وارد شده به کشور می گذرد. طبق وعده وزیر ارتباطات قرار بود هفته گذشته رونمایی از بازی ها برگزار شود. این مراسم رونمایی هفته گذشته برگزار نشد و پیگیری های زومیت از روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نشان می دهد که این جلسه در هفته جاری نیز برگزار نخواهد شد.

محمد احسن خرمید در پاسخ به ما درباره زمان رونمایی از بازی هایی که CDN آنها وارد کشور شده است، گفت: این برنامه هفته آینده برگزار می شود و به طور کامل در مورد آن بحث خواهیم کرد. وی البته با بیان اینکه هنوز زمان دقیق این برنامه مشخص نیست، افزود: در حال نهایی کردن زمان برگزاری هستیم.

آخرین روز پاییز بود که وزیر ارتباطات در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران از ورود CDN 150 بازی محبوب و پرطرفدار به کشور خبر داد. زارع پور اعلام کرد: با تلاش همکاران 150 بازی پرطرفدار در کشورمان به کشور منتقل شد که باعث کاهش یک چهارمی زمان پینگ بازی می شود.

در ادامه این خبر، وزیر ارتباطات با اشاره به اینکه به زودی در جلسه ای از سوی وزارت ارتباطات، جزئیات بیشتری از این بازی ها اعلام خواهد شد، گفت: اقدامی که انجام شده هفته آینده رونمایی می شود و امیدواریم با تحقق آن، از اقدامی که انجام شده است، رونمایی شود. از این وعده، چند ده وجود خواهد داشت “میلیون ها کاربر از این بازی ها خوب خواهند شد.”

با توجه به اینکه وزیر ارتباطات جمعیت گیمرهای ایرانی را 30 میلیون نفر اعلام کرده که 1.5 ساعت در روز بازی می کنند، قطعا برای این ده ها میلیون نفر مهم است که بتوانند از فرصت وزارت ارتباطات استفاده کنند. و بازی کنید طبق قول وزیر ارتباطات با پینگ کاهش یافته به یک ربع بازی خواهند کرد.

به همین دلیل برگزاری این مراسم رونمایی، تشریح جزئیات این اقدام و نحوه استفاده از این بازی ها برای گیمرها حائز اهمیت است تا هم وزارت ارتباطات به وعده خود عمل کند و هم گیمرها پس از ماه ها به بازی ها دسترسی داشته باشند. اختلال در اینترنت و سختی و کندی دسترسی به بازی ها. سریعتر بازی کنید