رندرهای رسمی Vivo X90 و X90 Pro Plus رنگ این گوشی ها را نشان می دهد


ویوو گوشی های سری X90 را در تاریخ 22 نوامبر در چین معرفی می کند.این محصول در سه مدل X90، X90 Pro و X90 Pro Plus عرضه می شود که قبلا رندرهایی از آنها منتشر شده است. رندرهای رسمی X90 و X90 Pro Plus اکنون در دسترس هستند و طرح و طرح رنگ آنها را به ما نشان می دهند.

ظاهر قسمت جلویی Vivo X90 و X90 Pro Plus یکسان است و هر دو از صفحه نمایش OLED با لبه های خمیده و سوراخ مرکزی استفاده می کنند. ماژول دوربین دایره ای متشکل از چهار دوربین در پشت این دو گوشی دیده می شود.

رندر Vivo X90

(رندر Vivo X90)

مهمترین تفاوت Vivo X90 و X90 Pro Plus این است که مدل استاندارد از ماژول دوربین کوچکتری نسبت به مدل Pro Plus استفاده می کند. به نظر می رسد هر دو گوشی به قاب پشتی ساخته شده از چرم مصنوعی مجهز شده اند. در زیر ماژول دوربین، یک نوار افقی با عنوان Xtreme Imagination و Vivo نیز وجود دارد که همکاری این برند با زایس را به رخ می کشد.

رندر Vivo X90 Pro Plus

(رندر Vivo X90 Pro Plus)

مدل مشکی Vivo X90 و X90 Pro Plus ظاهری مات دارد. لبه سمت راست این دو گوشی نیز میزبان دکمه پاور و دکمه های تنظیم صدا است.

متاسفانه در حال حاضر هیچ تصویری از Vivo X90 Pro وجود ندارد. به احتمال زیاد این گوشی از طراحی مشابه دو مدل فوق بهره خواهد برد. همانطور که در رندرهای بالا مشاهده می کنید، طراحی کلی سری X90 تفاوت چندانی با ظاهر سری X80 ویوو ندارد. گزارش ها حاکی از آن است که Vivo X90 و X90 Pro از تراشه Dimensity 9200 استفاده می کنند، در حالی که مدل X90 Pro Plus انتظار می رود به سیستم روی تراشه Snapdragon 8 Gen 2 مجهز شود.