ردیاب حرکتی جدید سونی این امکان را به شما می دهد که از طریق گوشی خود در Metaverse باشید


بر اساس گزارش بلومبرگ، جدیدترین گجت پوشیدنی گروه تجاری سونی یک ردیاب حرکتی است و به کاربران اجازه می دهد از طریق گوشی هوشمند خود وارد Metaverse شوند. Metaverse اصطلاحی است که به دنیای مجازی مربوط می شود، دنیایی که می توانید آواتار خود را داشته باشید و کارهای مختلفی انجام دهید.

پسر ژاپنی شاد با شخصیت انیمه با استفاده از گجت سونی موکوپی متاورس

سیستم جدید سونی Mocopi از 6 دستگاه بی سیم مجزا تشکیل شده است که در اطراف مچ، مچ پا، سر و ران استفاده می شود. این دستگاه ها که هشت گرم وزن دارند، حرکات بدن را دنبال می کنند و بر اساس آن حرکات آواتار متاورس را مشخص می کنند.

سپس کاربر می تواند از آواتارها در برنامه های مختلف Metaverse موجود در گوشی های اندروید سونی و آیفون های اپل استفاده کند.

گجت آبی سونی Mocopi Metaverse

رونمایی از کیت Mocopi که قیمت آن 360 دلار است و در اولین ماه سال 2023 در بازار ژاپن عرضه می شود، نشان می دهد که سونی علاقه زیادی به حضور در بازار واقعیت مجازی و واقعیت افزوده دارد. سونی در سال های اخیر بودجه قابل توجهی را به پروژه های جدید برای گسترش فعالیت خود در صنعت بازی اختصاص داده است.

گجت متاورس بنفش سونی موکوپی

سونی در آینده نزدیک مدل جدیدی از هدست واقعیت مجازی PlayStation VR را عرضه خواهد کرد. کیت جدید Mocopi نوعی اکوسیستم واقعیت مجازی را برای سونی به همراه PlayStation VR ایجاد می کند.

حضور در متاورس تصمیمی متفکرانه است. در حالی که اکثراً دیدگاه مثبتی در مورد متاورس وجود ندارد، تحلیلگران می گویند که دیر یا زود متاورژن جایگزین اینترنت فعلی خواهد شد.