راهنمای خرید بهترین لپ تاپ ایسوس 2023 در بازار; از 10 میلیون تا 80 میلیون تومان [بهمن ۱۴۰۱]


ایسوس همواره محصولات زیادی را در لیست بهترین لپ تاپ های بازار دارد و گزینه های مناسبی را در بازه های قیمتی مختلف به کاربران ارائه می دهد. بهترین لپ تاپ های ایسوس را می توان بین سری های مختلف از ZenBook و ROG گرفته تا Studiobook و Vivobook پیدا کرد. لپ تاپ هایی که برای مصارف مختلف از جمله روزمره، بازی، مهندسی و طراحی روانه بازار شده اند.

ایسوس یکی از آن تولیدکنندگانی است که خلاقیت و نوآوری را یکی از عناصر اصلی محصولات خود می داند و همواره شاهد طراحی محصولات جذاب و هیجان انگیز از سمت تایوانی بوده ایم. توجه خوب ایسوس به طراحی محصولاتش باعث شده است که اکثر محصولاتش حداقل از مزیت ظاهری نسبت به رقبا برخوردار باشند.

با این حال ایسوس برای ساخت بهترین لپ تاپ ها تنها بر روی ظاهر کار تمرکز نکرده است، بلکه توجه خود را به قسمت سخت افزاری نیز معطوف کرده است. صفحه نمایش، اسپیکر، ترک پد و صفحه کلید از جمله قطعاتی هستند که در اکثر موارد می توان از ایسوس انتظار داشت. البته استفاده از به روزترین پردازنده ها و پردازنده های گرافیکی در کنار کیفیت ساخت خوب و طراحی زیبا کار را برای رقبایی مانند لنوو، اچ پی، دل و ایسر سخت کرده است.

در مجموع می توان گفت انتخاب بهترین لپ تاپ های ایسوس در بین محصولات متعدد و متفاوت کار ساده ای نیست. در این مقاله قصد داریم بهترین لپ تاپ های ایسوس بازار را در رده های قیمتی مختلف و با کاربری روزانه، بازی و مهندسی به شما معرفی کنیم.

بهترین لپ تاپ ایسوس تا 10 میلیون تومان