دسترسی مستقیم به تصاویر iCloud در برنامه Windows Photos فراهم شد


مایکروسافت شروع به ادغام iCloud Photos با ویندوز 11 کرد و این به‌روزرسانی اکنون در اپلیکیشن Photos منتشر می‌شود. با این به روز رسانی، برنامه Photos دسترسی مستقیم به تصاویر iCloud را فراهم می کند.

به گفته The Verge، کاربران ویندوز 11 باید برنامه Photos را از طریق فروشگاه مایکروسافت به روز کنند و سپس برنامه iCloud را از همان فروشگاه نصب کنند. در مرحله بعد، با ورود به حساب کاربری، می توانید انتخاب کنید که کدام عکس ها یا کتابخانه ها به طور خودکار بین iCloud و Windows Photos همگام شوند.

دیو گروچوکیمی گوید:

می دانیم که بسیاری از مشتریان ویندوز می خواهند مجموعه عکس یا ویدیوی آیفون خود را روی رایانه شخصی مشاهده کنند. ادغام برنامه Photos با iCloud Photos اکنون دسترسی مستقیم به تمام تصاویر و ویدیوهای ذخیره شده در ابر اپل در یک مکان سازمان یافته را فراهم می کند و گام دیگری در تلاش های مداوم ما برای ایجاد تجربه کاربری یکپارچه تر در ویندوز 11 است.

ادغام برنامه Photos با iCloud Photos اپل بخشی از به‌روزرسانی بزرگ‌تر برنامه Windows 11 Photos است که نمای گالری جدید را نیز شامل می‌شود. قابلیتی که روش متفاوتی را برای مرور تصاویر به کاربران ارائه می دهد. مایکروسافت در این زمینه همکاری نزدیکی با اپل داشته و قصد دارد به زودی برنامه های Apple Music و Apple TV را در ویندوز عرضه کند.