درفاد، بازاری متنوع برای خرید ارز دیجیتال در ایران


کاربران ایرانی ارزهای دیجیتال همواره مایل بوده اند مانند سایر کاربران جهانی در انتخاب ارزهای دیجیتال و روش های معاملاتی خود از حق انتخاب بالایی برخوردار باشند. در این مقاله بورس تبدیل به امکانات مختلف آن اشاره می کند.

اگرچه این موضوع در سال های گذشته به دلیل تحریم ها برای کاربران ایرانی تقریباً غیرممکن یا سخت بود، اما اکنون صرافی توانسته این آرزوی دیرینه را برای معامله گران و سرمایه گذاران دنیای رمزنگاری در ایران برآورده کند و شما به خرید دیجیتال بپردازید. ارز، امکاناتی در خور توجه کاربران هوشمند کشورمان دارید. به تجار ایرانی ارائه دهد.

صرافی ارز دیجیتال چیست؟

صرافی ارز دیجیتال مکانی است که به شما امکان می دهد ارز دیجیتال مورد نظر خود را بخرید یا بفروشید. صرافی ارز دیجیتال همچنین امکان ذخیره ارز دیجیتال را در کیف پول داخلی صرافی برای شما فراهم می کند. در صرافی می توانید با استفاده از ارز رایج کشور (ارز فیات) یا سایر ارزهای دیجیتال مانند ارزهای پایدار، ارز دیجیتال مورد نظر خود را خریداری و بفروشید.

صرافی ها ممکن است علاوه بر عملکرد اصلی، ابزارها و انتخاب های بیشتری را در اختیار شما قرار دهند و تنوع این ویژگی ها می تواند به شما در انتخاب مناسب ترین صرافی ارز دیجیتال کمک کند.

آشنایی با صرافی ارز دیجیتال

ای کاش امکانات معامله گران بین المللی را داشتم تا بتوانم از ابزارهای حرفه ای تحلیل و معاملات استفاده کنم.» تا یکی دو سال پیش، اکثر معامله گران ارزهای دیجیتال ایرانی آرزوی پیوستن به یک صرافی معتبر ارز دیجیتال با امکانات معاملاتی حرفه ای را داشتند. آرزوی تجار ایرانی این بود که برای یک تجارت ساده مجبور نباشند ملیت خود را با ترفندهای مختلف پنهان کنند تا تحریم نشوند. آنها می خواستند به جای اتلاف وقت و تمرکز بر روی مسائل حاشیه ای تمام انرژی خود را روی معاملات حرفه ای خود بگذارند و مانند حرفه ای ترین معامله گران دنیا بیشترین سود را از معاملات خود ببرند.

نبود مکان سرمایه گذاری برای عموم مردم کشور از دیگر دغدغه های این تیم حرفه ای بود. آنها می خواستند زیرساختی ایجاد کنند که مردم بتوانند سرمایه خود را با راهنمایی متخصصان و با ابزارهای جدید سرمایه گذاری کنند و نگران کاهش ارزش پول خود به دلیل تورم های سرسام آور نباشند.

اینگونه بود که صرافی وارد عرصه مبادلات ارزهای دیجیتال در ایران شد.

Conversion امکانات متنوعی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد و آنها را در انتخاب بهترین ابزارها و ارزهای دیجیتال با توجه به نیاز خود باز می گذارد و هیچ محدودیتی در کار خود ندارند. از جمله این امکانات می توان به تنوع بسیار بالای ارزهای دیجیتال، پشتیبانی حرفه ای 24 ساعته، ابزارهای معاملاتی حرفه ای مانند استاپ لاس و OCO اشاره کرد. تبدیل با کارمزدهای مقرون به صرفه و مناسب و تسویه سریع وجوه کاربران تمام تلاش خود را برای جلب رضایت هر چه بیشتر شما انجام خواهد داد.

تیم فنی و امنیتی از حرفه ای ترین کارشناسان فنی و امنیتی کشور انتخاب شده است که اکثر آن ها در بهترین دانشگاه های داخلی و خارجی تحصیل کرده اند و نوآوری های زیادی را در سطح بین المللی در زمینه امنیت بلاک چین به نمایش گذاشته اند. Conversion همه این متخصصان را دور هم جمع کرده است تا با راهکارهایی مانند نگهداری دارایی های کاربران در کیف پول سرد، خیالتان از بابت امنیت دارایی هایتان راحت باشد و نگران چیزی جز انجام تراکنش های سودآور نباشید.

چند نوع ارز در تبدیل وجود دارد؟

صرافی ارز دیجیتال، تبدیل بیش از 200 ارز مختلف را برای خرید و فروش در اختیار کاربران خود قرار داده است. حضور این تعداد ارز دیجیتال در یک صرافی در ایران بی نظیر و حتی در صرافی های مهم خارجی است. تیم تبدیل همواره به دنبال این است که دست کاربران ایرانی خوش ذوق را در انتخاب ارزهای دیجیتال باز بگذارد تا بتوانند به راحتی موقعیت معاملاتی مورد نظر خود را با ارزهای مورد نظر خود پیدا کنند. با تبدیل، هیچ فرصت معاملاتی را به دلیل در دسترس نبودن آن ارز دیجیتال از دست نخواهید داد.

بنابراین، مجموعه ای از ارزهای دیجیتال مختلف از جمله ارزهای پایدار با قیمت ثابت مانند تتر، ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز محبوب مانند بیت کوین و اتریوم و حتی ارزهای ناشناخته تر اما در حال توسعه مانند MANA را فهرست کرده است تا شما همه انتخاب های پیش روی شما بودن. این صرافی حتی ارزهای دیجیتال هواداران مانند ارزهای رئال مادرید، بارسلونا، منچستریونایتد، یوونتوس و … را نیز در این صرافی درج کرده است تا طرفداران این تیم ها با خرید فن تیم خود از تراکنش های این توکن ها بهره مند شوند. توکن علاوه بر حس جالب هواداری حرفه ای و در تقویت تیم فوتبال مورد علاقه خود و تصمیمات مهم این تیم ها را به اشتراک بگذارید.