خنده دارترین شکست در باغبانی خانه


همه چیز از زمان شیوع کووید-19 و قرنطینه شروع شد. روندهای داغی که به سبک زندگی تبدیل شدند. اگر به خاطر داشته باشید در آن زمان پخت نان در خانه طرفداران زیادی پیدا کرده بود. یادتان هست چگونه بعضی از ما وقتی از مغازه برمی گشتیم، همه غذاهای بسته بندی شده را با الکل می ریختیم یا در سینک می انداختیم تا در ابرها و مایع ظرفشویی غرق شوند؟

کاشت و پرورش گیاهان در خانه یکی دیگر از این ایده‌های کووید-19 بود تا مردم با لمس خاک، آبیاری و مشارکت در روند رشد گیاهان احساس بهتری داشته باشند.

اما برخی از مردم پا را فراتر گذاشتند و تصمیم گرفتند به کشاورزی خانگی روی آورند. کشت محصولات مغذی و لذیذ در باغ ها و بالکن ها که قبلاً زمین های برداشت کوچک بودند، به روند جدیدی تبدیل شد.

وقتی این ایده برای اولین بار شنیده شد؛ بدون فکر و از روی هیجان، کاشت و برداشت گوجه فرنگی، فلفل، آناناس و به طور کلی هیچ چیز برای آنها غیر ممکن به نظر نمی رسید. بذرها خریداری و کاشته شدند. پس از مدت ها انتظار، بسیاری از این افراد متوجه می شوند که آنچه در واقعیت دریافت می کنند، انتظارات آنها را برآورده نمی کند. به این ترتیب بود که کنجی Reddit، معروف به Mighty Harvest، به انجمنی برای کشاورزان و باغداران محروم تبدیل شد.

در ادامه، شما را دعوت می کنم تا تعدادی از خنده دارترین شکست های باغبانی و برداشت محصولات خانگی را با هم ببینید!