خرید و فروش Tether در Tetherland


تترلند معتبرترین مرجع، یکی از منابع اصلی خرید و فروش تتر در کشوری است که از سال 1395 با ارائه مناسب ترین هزینه ها و خدمات به روز توانسته است اعتماد بسیاری از کاربران را جلب کند.

ویژگی اصلی تترلند ارائه همان قیمت خرید و فروش Tether بدون توجه به حجم تراکنش است. این روش معاملاتی که به معاملات خارج از بورس (OTC) معروف است، مزیت خود را در خرید و فروش در حجم بالا به وضوح نشان می دهد. این امر در کنار هزینه های واریز و برداشت رایگان، یکی از مزایای جذاب تترلند است.

سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال می توانند با استفاده از خدمات بازار تترلند، تتر را به طور مستقیم و با قیمت و حجم مورد نظر خود خریداری و بفروشند. در این مقاله به شما توضیح می دهیم که چگونه می توانید تتر را در Tetherland به راحتی و سریع بخرید و بفروشید.

تترلند

نحوه خرید و فروش Tether در Tetherland

سه مرحله ساده برای خرید و فروش Tether در Tetherland به شرح زیر است:

مرحله اول: ثبت نام و احراز هویت

ابتدا وارد سایت تترلند یا اگر شوید اپلیکیشن موبایل Tetherland دانلود کرده اید، روی ثبت نام کلیک کنید. پس از وارد کردن شماره موبایل، کد تاییدی که دریافت کرده اید را وارد کنید.

در صفحات بعدی کد ملی و مشخصات خود را وارد کرده و تصاویر و فیلم درخواستی مورد نیاز را بارگذاری کنید.

اکنون باید منتظر بمانید تا احراز هویت شما در کمتر از 10 دقیقه تکمیل شود.

مرحله دوم: سپرده تومان و تتر

اکنون که مراحل احراز هویت خود را کامل کرده اید، کیف پول را از پیشخوان کاربر وارد کنید. بسته به اینکه آیا می خواهید Tether را در Tetherland بخرید یا بفروشید، یکی از دو کار را انجام دهید:

  • سپرده تومان به Tether را بخرید: برای این منظور کافیست روی قسمت واریز از کیف پول تومانی کلیک کنید. در صفحه باز شده به روش خرید با کارت بانکی یا حواله بانکی مبلغ مورد نظر را به کیف پول تترلند خود واریز کنید.
  • سپرده تتر و فروش آن: برای این کار از قسمت کیف پول تتر روی سپرده کلیک کنید تا آدرس کیف پول تتر شما در تترلند نمایش داده شود. برای پرداخت کمترین هزینه شبکه، واریز در شبکه ترون انجام می شود و آدرس واریز TRC20 می باشد. اکنون Tethers را از کیف پول دیجیتال خود به آدرس نمایش داده شده در Tetherland منتقل کنید.

مرحله سوم: خرید و فروش Tether در Tetherland

برای این منظور در صفحه اصلی تترلند مبلغ تتر یا تومان مورد نظر را وارد کنید. پس از مشاهده نرخ تبدیل که به صورت لحظه ای محاسبه می شود، روی خرید یا فروش کلیک کنید تا به صفحه پیش فاکتور هدایت شوید.

در این صفحه مبلغ پرداختی، مبلغ دریافتی، هزینه تبدیل و انتخاب روش پرداخت کارمزد نمایش داده می شود. اکنون روش دریافت را انتخاب کنید که می تواند به کیف پول شخصی در Tetherland یا به کیف پول دیجیتال یا شماره شبا باشد.

ناگفته نماند که پرداخت های تتری به صورت فوری در تترلند انجام می شود و پرداخت های تومان بر اساس چرخه پایا انجام می شود.

تترلند

چرا تتر به جایگزینی برای دلار تبدیل شده است؟

محدودیت های موجود برای خرید دلار و شرایط تورمی اقتصاد در کشور، سرمایه گذاران را بر آن داشته تا دارایی های خود را در قالب ارز دیجیتال تتر حفظ کنند. همچنین، سرمایه گذاران معاملات بین المللی خود را با تتر انجام می دهند تا از مزایای سرعت و امنیت آن بهره مند شوند.

لازم به ذکر است که کاربران ارزهای دیجیتال از تتر برای خرید سایر سکه ها و توکن ها در مبادلات خارجی نیز استفاده می کنند. این موضوع باعث شده است که Tether از نظر ارزش بازار، سومین ارز دیجیتال برتر در دنیای ارزهای دیجیتال باشد.

اگر به خرید و فروش Tether در Tetherland که می خواهید، می توانید آن را با مناسب ترین نرخ با استفاده از وب سایت یا برنامه تلفن همراه این پلت فرم مبادله دریافت کنید.