خرید دستگاه های تصفیه آب با برندهای معتبر در تصفیه آسا


استهلاک سیستم تصفیه شهری، لوله های قدیمی، استفاده از کلر و فلوراید در سیستم تصفیه آب همگی از عواملی هستند که نیاز به خرید دستگاه تصفیه آب منازل را ایجاد می کنند.

حذف ذرات مضر از آب لوله کشی شهری نیازمند یک دستگاه تصفیه آب قوی است که توانایی فیلتر کردن نمک های بسیار ریز را دارد. سیستم های زیادی برای تصفیه آب آشامیدنی در بازار ایران عرضه و به فروش می رسد، البته انواع دستگاه های تصفیه آب با هر سیستمی قابلیت استانداردسازی آب شرب را برای سلامت بدن انسان ندارند. در این مقاله به معرفی برندهای معتبر تصفیه آب و نمایندگان فروش آنها یعنی تصفیه آسا می پردازیم.

معرفی برندهای اصلی تصفیه آب تایوانی

در حال حاضر برند مینروا بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد که شامل انواع سیستم های اسمز معکوس و قلیایی می باشد. مینروا به دلیل کیفیت قطعات و عملکرد بهترین برند دستگاه تصفیه آب در ایران شناخته شده است. دستگاه تصفیه آب مینروا در چهار مدل اورجینال از کشور تایوان عرضه می شود و مدل پرفروش آن دستگاه تصفیه آب اکسیژن 8 مرحله ای Minerva RO8_O2PLUS می باشد که آب شرب شهری را تا مرحله چهارم کاملا پاکسازی می کند و در مراحل 5 تا 8 املاح معدنی. و سطح PH آب را تنظیم می کند.

برند تصفیه آب مینروا

همانطور که اشاره کردیم بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در شرکت تصفیه آسا برند مینروا تایوان می باشد. این دستگاه با هشت مرحله فیلتراسیون اسمز معکوس، آب آشامیدنی را با سختی زیر 100 تامین می کند که دارای تاییدیه استاندارد بهداشت جهانی NSF و گواهی کیفیت بین المللی آب شرب WaterQuality می باشد. فیلترهای سه گانه دستگاه مینروا پلی پروپیلن، کربن گرانول فعال و کربن بلوک نامیده می شوند و مواد جامد درشت بزرگتر از پنج میکرون، ماسه، گل، کلر و محصولات جانبی کلر مانند کلرامین را از آب آشامیدنی حذف می کنند.

فیلتر غشایی دستگاه تصفیه آب تایوان مینروا یک برند آمریکایی filmtech تحت لیسانس است که با استفاده از هولوگرام رنگی و 13 لایه بافت ظریف تشخیص فیلتر اصلی دستگاه را برای شما آسان می کند. غشای اسمز معکوس قلب اصلی نرم کننده آب خانگی است و قابلیت حذف کلیه املاح مضر آب تا 0.0001 میکرون را دارد. از جمله نمک های بسیار مضری که توسط غشاها حذف شده و به سمت پساب فاضلاب هدایت می شوند، می توان به نیترات و فلوراید اشاره کرد. نیترات باعث کاهش اکسیژن خون در بدن انسان می شود و فلوراید یک ضدعفونی کننده سرطان زا است که کمترین ضرر آن پوسیدگی دندان است.

فیلتر پست کربن خطی بو، طعم و رنگ آب تصفیه شده را شیرین می کند و فیلتر معدنی معدنی مواد معدنی مفیدی مانند کلسیم، منیزیم، سدیم و بی کربنات را در آب تصفیه شده حفظ می کند. فیلتر یونیزه هفتم قلیایی کننده آب آشامیدنی است که با افزایش سطح PH آب از مضرات آب آشامیدنی اسیدی جلوگیری می کند و خاصیت آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی قوی برای بدن انسان دارد. هشتمین فیلتر آنتی باکتریال اکسیژن ساز با افزایش سطح اکسیژن آب آشامیدنی تصفیه شده، ضمن حفظ آب بدن انسان، باکتری های مضر آب آشامیدنی را نیز از بین می برد.

فیلتر پست کربن خطی بو، طعم و رنگ آب تصفیه شده را شیرین می کند و فیلتر معدنی معدنی مواد معدنی مفیدی مانند کلسیم، منیزیم، سدیم و بی کربنات را در آب تصفیه شده حفظ می کند. فیلتر یونیزه هفتم قلیایی کننده آب آشامیدنی است که با افزایش سطح PH آب از مضرات آب آشامیدنی اسیدی جلوگیری می کند و خاصیت آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی قوی برای بدن انسان دارد. هشتمین فیلتر آنتی باکتریال اکسیژن ساز با افزایش سطح اکسیژن آب آشامیدنی تصفیه شده، ضمن حفظ آب بدن انسان، باکتری های مضر آب آشامیدنی را نیز از بین می برد.

عملکرد کلی دستگاه تصفیه آب اکسیژن ساز 8 مرحله ای Minerva به صورت مرحله به مرحله به شرح زیر است:

فیلتر پلی پروپیلن مرحله اول: فیلتر مرحله اول با حذف املاح درشت بزرگتر از 5 میکرون از آب آشامیدنی رسوبات و زنگ زدگی لوله آب آشامیدنی را کاهش می دهد به گونه ای که کتری آب جوش دیگر مسدود نمی شود و در صورت ابتلا به سنگ کلیه آهکی این کار را انجام می دهد. مرحله می تواند کمک بزرگی در بهبود سنگ کلیه شما باشد. فیلتر اول در واقع شبیه پنبه فشرده است و مواد جامد درشتی را که با چشم قابل مشاهده است حذف می کند.

فیلتر گرانول کربن فعال مرحله دوم: کربن فعال سالهاست که برای تمیز کردن مواد شیمیایی از آب آشامیدنی استفاده می شود. فیلترهای کربن فعال یا اصلاح شده با حذف کلر آب آشامیدنی از ریزش مو و خشکی پوست جلوگیری می کند.

فیلتر کربن بلوک مرحله سوم: بلوک کربن در واقع وظایف مرحله دوم را تکمیل می کند و تنها تفاوت آن در این است که مانند هسته یک مداد از کربن فشرده تشکیل شده است. یکی از وظایف مهم آن جلوگیری از عبور نمک های درشت به ممبران و در واقع محافظت از غشای دستگاه تصفیه آب است. عملکرد دیگر این فیلتر حذف کلرامین از آب است.

فیلتر ممبران با حذف نیترات، نیتریت، آرسنیک، آلومینیوم و آهک از بسیاری از بیماری های ناشی از آب آلوده جلوگیری می کند. استاندارد سختی آب آشامیدنی بدن انسان بین 30 تا 90 است و این فیلتر با حذف املاح مضر و هدایت آنها به فاضلاب، این سختی آب را در اختیار شما قرار می دهد. غشایی که بر روی انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی مینروا قرار می گیرد غشای Filmtec ساخت شرکت داو آمریکا می باشد که از 13 لایه ریز بافته و فشرده تشکیل شده است.

فیلتر مرحله پنجم پست کربن خطی باعث بهبود بو، طعم و رنگ آب آشامیدنی می شود و در واقع به آن فیلتر دستگاه آب شیرین کن خانگی نیز می گویند.

فیلتر معدنی معدنی ساخته شده از سنگ دولومیت، مواد معدنی مفید مورد نیاز بدن انسان را در آب آشامیدنی روزانه حفظ می کند. این نمک ها کلسیم، منیزیم، سدیم و بی کربنات هستند.

فیلتر قلیایی آب آشامیدنی از کاهش سطح ph آب آشامیدنی جلوگیری می کند و همچنین از بسیاری از اثرات مضر آب اسیدی جلوگیری می کند. این فیلتر با افزایش سطح ph آب آشامیدنی تصفیه شده تا 8.5 خواص نوشیدن آب قلیایی را برای شما به ارمغان می آورد که یکی از مهمترین خواص آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی است.

فیلتر اکسیژن ساز آنتی باکتریال O2PLUS: برند مینروا به دلیل تولید اکسیژن در بازار معروف است. زیرا مدل پرفروش این برند دارای فیلتر اکسیژن زا آنتی باکتریال است که با افزایش سطح اکسیژن آب آشامیدنی باعث کاهش باکتری های مضر آب آشامیدنی می شود و این یک تکنولوژی مدرن محسوب می شود.