خبر بد ایلان ماسک برای طرفداران Cybertruck


تسلا Cybertruck احتمالاً محبوب ترین محصول این شرکت است. این پیکاپ افسانه ای در زمان معرفی به دلیل طراحی بسیار غیرعادی و آینده نگر با الهام از آشغال های فضایی توجه بسیاری را به خود جلب کرد. این خودرو چند سال پیش معرفی شد; اما هنوز در دسترس مشتریان نیست.

برنامه تسلا در سال 2019 این بود که پیکاپ جدید خود را با قیمت 39900 دلار عرضه کند. این ماشین بسیار امیدوار کننده بود. اما ظاهرا مدل نهایی آن با نمونه معرفی شده متفاوت خواهد بود. الون ماسک اخباری که به تازگی اعلام شده است که ممکن است طرفداران Cybertruck را ناراحت کند.

در جلسه این ماه با سهامداران تسلا، او اعلام کرد که مشکلات اقتصادی گسترده بر برنامه های شرکتش برای راه اندازی Cybertruck تأثیر گذاشته است. ماسک می گوید قیمت این خودرو با قیمت اصلی آن متفاوت خواهد بود.

وضعیت اقتصادی در سال 2023 با سال 2019 بسیار متفاوت است. ما یک بیماری همه گیر و یک جنگ و یک بحران بزرگ را در صنعت تراشه تجربه کردیم. علاوه بر این، می توان به محدودیت های تسلا پس از مبارزه ایلان ماسک برای خرید توییتر اشاره کرد.

به گفته مدیرعامل توییتر، از سال 2019 اتفاقات زیادی افتاده است. به همین دلیل، مشخصات و قیمت Cybertruck متفاوت خواهد بود. ماسک او می گوید از اعلام خبر بد متنفر است. اما با توجه به شرایط موجود افزایش قیمت این خودروی برقی کاملا منطقی به نظر می رسد. تورم در اقتصاد جهانی و مسائل مختلف باعث می شود شرایط فروش بسیاری از محصولات نسبت به سال 2019 تغییر کند.

ماسک همچنین جزئیات دیگری از Cybertruck را ارائه کرد. وی با وجود اعلام خبرهای بد در مورد افزایش قیمت این محصول، سعی در ایجاد فضای تبلیغاتی داشت؛ به همین دلیل از خودروی مذکور تمجید کرد و گفت: