حداکثر روشنایی نمایشگر گلکسی اس 23 اولترا احتمالاً با اس 22 اولترا برابر است


در حالی که برخی شایعات قبلی به روشنایی بالای صفحه نمایش گلکسی اس 23 اولترا در 2200 نیت اشاره می کردند، این احتمال وجود دارد که سامسونگ در این پرچمدار از صفحه نمایشی با روشنایی کمتر استفاده کند. طبق گزارشی جدید، حداکثر روشنایی نسل بعدی گوشی رده بالای غول فناوری کره جنوبی احتمالاً نسبت به مدل فعلی این دستگاه تغییری نخواهد کرد. در حالی که شنیدن این موضوع ناامید کننده به نظر می رسد، انتظار داریم سامسونگ تغییراتی را برای بهبود تجربه تماشای محتوای در فضای باز در S23 Ultra اعمال کند.

احمد کویدر او در حساب توییتر خود مدعی شده است که اطلاعات رسمی و انحصاری در مورد گلکسی اس 23 اولترا به دست آورده است که بر اساس آن حداکثر میزان روشنایی پرچمدار مذکور 1750 نیت خواهد بود. این رقم با حداکثر روشنایی صفحه نمایش گلکسی اس 22 اولترا برابری می کند، اما انتظار می رود این برند کره ای تغییراتی را برای بهبود نمایشگر پرچمدار نسل بعدی خود اعمال کند.

به گفته WccfTech، سامسونگ برخی از ویژگی های نمایشگر خود را بهبود می بخشد تا تجربه بهتری از کار با Galaxy S23 Ultra در فضای باز ارائه دهد. احمد این ادعا می‌کند که هنگام تماشای پنل پرچمدار بعدی غول فناوری کره جنوبی در زیر نور مستقیم خورشید، رنگ‌ها با وضوح بالاتر و شدت بیشتری نمایش داده می‌شوند، اما ظاهراً حداکثر میزان روشنایی دستگاه مذکور در مقایسه با S22 Ultra بدون تغییر باقی می‌ماند.

این احتمال وجود دارد که چند سنسور اضافی در گلکسی اس 23 اولترا نصب شود که پس از قرار گرفتن در شرایط نوری شدید مانند نور مستقیم خورشید، روشنایی نمایشگر را تا حد امکان افزایش می دهد تا کاربران بتوانند مطالب را با وضوح بیشتری به نمایش بگذارند. . اگرچه این روش عمر صفحه نمایش را کوتاه می کند، گرمای بیشتری تولید می کند و فشار بیشتری به باتری وارد می کند، حداکثر روشنایی ممکن است تنها برای چند دقیقه فعال بماند. از سوی دیگر، به نظر نمی رسد افراد زیادی باشند که دائماً از گوشی هوشمند خود در زیر نور مستقیم خورشید استفاده کنند.

متأسفانه، اوج روشنایی نمایشگر گلکسی اس 23 اولترا احتمالاً کمتر از آیفون 14 پرو مکس خواهد بود. دستگاهی که حداکثر روشنایی صفحه نمایش آن به بیش از 2000 نیت می رسد. بنابراین، طرفداران پرچمداران اندرویدی نمی توانند صاحبان آیفون های جدید را از نظر روشنایی مسخره کنند. تست زومیت تایید می کند که روشنایی صفحه نمایش آیفون 14 پرو مکس به بیش از 2000 نیت می رسد. البته تا زمانی که S23 Ultra عرضه و تست نشود، نمی توان با اطمینان کامل در مورد میزان روشنایی نمایشگر آن صحبت کرد.