جزئیات طراحی شیائومی 13 فاش شد. باریک شدن مرزهای اطراف نمایشگر


بر اساس گزارش های اخیر، انتظار داریم در تاریخ 10 دسامبر، سری 13 شیائومی به صورت رسمی معرفی شود، حال در حالی که زمان زیادی تا مراسم رونمایی از نسل بعدی پرچمداران شیائومی باقی نمانده است، همچنان شاهد انتشار اخبار زیادی در مورد آن هستیم. این محصولات

افشاگر مورد اعتماد اخبار فناوری. جهان یخی او با انتشار توییتی در حساب کاربری خود تصویری از شیائومی ۱۳ را به اشتراک گذاشته است که جزئیاتی از طراحی آن را به ما نشان می دهد. این افشاگر می گوید گوشی مذکور از صفحه تخت استفاده می کند و حاشیه های اطراف صفحه نمایش بسیار باریک خواهد بود. این منبع همچنین اشاره می کند که سال 2023 شاهد کاهش حاشیه های اطراف صفحه نمایش گوشی های هوشمند خواهد بود و به نظر می رسد اکثر شرکت های فعال در بازار این روند را دنبال خواهند کرد. البته در برخی گزارش ها گفته شده که سامسونگ گلکسی اس 23 حواشی بیشتری نسبت به مدل قبلی این دستگاه خواهد داشت.

تصویر لو رفته از شیائومی 13

تصویر جدید لو رفته از شیائومی 13 نشان می دهد که ضخامت لبه های بالا، راست و چپ نمایشگر این محصول 1.61 میلی متر و ضخامت لبه پایینی کمی بیشتر و برابر با 1.81 میلی متر خواهد بود. این دستگاه همچنین از نسبت صفحه نمایش به بدنه 93.3 درصدی بهره خواهد برد که رقم بسیار چشمگیری است.

در گزارش دیگری که مربوط به پرچمداران بعدی شیائومی است، گفته شده احتمالا این گوشی ها به بهترین صفحه نمایش گوشی های اندرویدی دنیا مجهز خواهند شد. شایعات حاکی از آن است که نمایشگر سری 13 شیائومی از سطح روشنایی بالاتری نسبت به سامسونگ گلکسی اس 22 بهره خواهد برد. از دیگر ویژگی های این محصولات می توان به سیستم عامل اندروید 13 و پوسته سفارشی MIUI 14 اشاره کرد که گفته می شود نرم ترین رابط کاربری مبتنی بر اندروید است.