توییتر تبلیغات شاهدانه را آزاد می کند


به گزارش Verge به نقل از بیانیه مطبوعاتی توییتر، این شبکه اجتماعی از امروز امکان تبلیغات حشیش را فراهم می کند. کنف گیاهی است که برای تهیه ماری جوانا استفاده می شود.

توییتر قبلاً تبلیغاتی با مضمون کانابیدیول (CBD) به برخی از کاربران آمریکایی ارائه می داد. تغییر جدید به این معنی است که میزان تبلیغات حشیش در توییتر بیشتر از سایر پلتفرم‌ها مانند فیس بوک، اینستاگرام و تیک تاک خواهد بود.

شرکت های تبلیغاتی می توانند محصولات کنف را در پلتفرم های متا مالکیت مانند اینستاگرام با یک سری محدودیت های جغرافیایی و محتوایی تبلیغ کنند، اما امکان تبلیغ مستقیم کانابیدیول و تتراهیدروکانابینول (THC) وجود ندارد. تیک توک همچنین قوانین سختگیرانه ای دارد که حول محور مواد مخدر است. این شبکه اجتماعی پس از قانونی شدن حشیش برای بزرگسالان در نیویورک بیانیه رسمی صادر نکرد.

مروج علف های هرز در توییتر باید از یک سری از چارچوب های خاص برای دنبال کردن توییتر باید ابتدا شرکت های تبلیغاتی را از فیلترهای آن عبور داده و آنها را تایید کند. این شرکت ها فقط می توانند در یک سری زمینه های خاص تبلیغ کنند. آنها مجاز به نمایش تبلیغات به کاربران زیر 21 سال نیستند.