تماشا کنید: کالبد شکافی تلفن تاشو Honor Magic Vs لولای چهار قسمتی خود را نشان می‌دهد


آنر در نوامبر 2022 از گوشی تاشو Magic Vs رونمایی کرد و قصد دارد آن را در 27 فوریه در رویداد MWC در بازارهای بین المللی به نمایش بگذارد. Honor یک واحد پیش تولید این گوشی را برای بررسی به کانال YouTube JerryRigEverything ارسال کرده است. زک در کالبد شکافی ویدیویی این محصول اطلاعات زیادی در مورد قطعات داخلی و به خصوص سیستم لولای نوآورانه آن ارائه می کند.

این اولین باری است که آنر منظور خود را از طراحی جزئی توضیح می دهد. به گفته این شرکت، تعداد اجزای لولای گوشی تاشو Magic Vs از 92 به تنها چهار مورد کاهش یافته است.

زک آنر در ویدیوی خود نشان می دهد که از منیزیم و فریم پلاستیکی در Honor Magic Vs استفاده کرده است که باعث می شود لولای آن بادوام تر و 62 درصد سبک تر از لولا Magic V باشد.

به گفته GSMArena، آنر از قطعات فلزی رایج برای نگه داشتن صفحه نمایش تاشو روی یک صفحه استفاده کرده است تا چین وسط آن را کاهش دهد. علاوه بر این، یک محور کلی از این نمایشگر پشتیبانی می کند و نازک بودن عناصر به کار رفته باعث کاهش وزن کلی دستگاه می شود.

ویدیوی تشریح Honor Magic Vs نیز نشان می دهد که اگرچه این دستگاه گواهی IP رسمی ندارد، اما آنر از مکانیزم هایی برای جلوگیری از ورود آب استفاده کرده است.

باتری Honor Magic Vs از دو قسمت تشکیل شده که یکی از آن ها ظرفیت 2930 میلی آمپر ساعتی و دیگری 2070 میلی آمپر ساعتی دارد که ظرفیت کل باتری دستگاه را به 5000 میلی آمپر ساعت می رساند.