تماشا کنید: نگاه دقیق‌تر زومیت به بینگ جدید، جستجوی وب ‘کپیلوت’


مایکروسافت با تجهیز بینگ به هوش مصنوعی پیشرفته تر از ChatGPT، این موتور جستجو را پس از 14 سال از زیر سایه گوگل خارج کرد. در حالی که زمان زیادی از رونمایی بینگ جدید نمی گذرد، «چند میلیون» نفر در حال حاضر وارد لیست انتظار شده اند و مشتاق استفاده از نسخه بهبود یافته موتور جستجوی مایکروسافت هستند.

نسخه جدید بینگ برای تعداد محدودی از کاربران در دسترس است و به همین دلیل نگاهی دقیق به موتور جستجوی خبرساز مایکروسافت انداخته ایم. اگر می خواهید در مدت زمان کوتاهی به تمام اطلاعات مهم Bing دسترسی پیدا کنید، این ویدیوی Zoomit برای شما مناسب است.

اگرچه بینگ یک موتور جستجوی جدید نیست، اما هرگز در کانون توجه نبوده است. سهامداران مایکروسافت سال هاست که از بینگ متنفر بوده اند، زیرا عملکرد گوگل کیلومترها بهتر از بینگ است، با این حال مایکروسافت نسخه جدید بینگ را بسیار جذاب تر از قبل کرده است.

Bing جدید دارای یک ابزار چت بات مانند ChatGPT است و به هر سوالی که بپرسید پاسخ می دهد. پاسخ‌های اشتباه در چت‌بات‌ها اجتناب‌ناپذیر است، اما مایکروسافت می‌گوید تمام تلاش خود را کرده است تا اطمینان حاصل شود که بینگ پاسخ‌های دقیق و مستند ارائه می‌کند. تفاوت مهم بین Bing و ChatGPT در استناد مستقیم تمام عبارات است.

با افزایش محبوبیت هوش مصنوعی، مایکروسافت و گوگل توجه بیشتری به این حوزه نشان داده اند. گوگل چت بات Bard را برای رقابت مستقیم با ChatGPT رونمایی کرده است، اما در حال حاضر استقبال خوبی از آن نشده است. گوگل قطعا برنامه های جدی برای رقابت با بینگ در زمینه هوش مصنوعی دارد.