تماشا کنید: عملکرد شگفت انگیز هوش مصنوعی TrueSync در تغییر دیالوگ فیلم ها


شرکت هوش مصنوعی Flawless که مقر آن در لندن است و در زمینه هوش مصنوعی فعالیت می کند، ابزاری مهیج برای تغییر دیالوگ فیلم ها و سریال ها با حداقل کارایی ابداع کرده است. ابزار جدید هوش مصنوعی Flawless مبتنی بر سیستم‌های هوش مصنوعی مولد است و این شرکت ادعا می‌کند که «انقلابی در ساخت فیلم خواهد داشت».

به گزارش زومیت، ابزار TrueSync که پیش از این جایزه «بهترین نوآوری سال» را از مجله تایم دریافت کرده بود، می تواند رتبه بندی سنی فیلم ها را نیز تغییر دهد. در ویدیوی زیر، از فیلم پاییز، می بینید که چگونه TrueSync علاوه بر رفع حرکات لب، حتی می تواند کلمات را تغییر دهد. به لطف TrueSync، می توانید به راحتی دیالوگ فیلم ها را تغییر دهید.

هوش مصنوعی بدون نقص می گوید مزیت ویژه ابزار جدیدش اعمال تغییرات بصری پس از تولید فیلم است. این باعث صرفه جویی نه تنها در زمان، بلکه در هزینه نیز می شود.

هوش مصنوعی بدون عیب پروژه فیلم پاییز را با موفقیت به پایان رساند و احتمالاً در آینده روی فیلم های دیگری نیز کار خواهد کرد. به لطف TrueSync، پاییز رتبه PG-13 را دریافت کرده است تا افراد بیشتری بتوانند آن را تماشا کنند.

هوش مصنوعی مقوله جدیدی نیست، اما از سال گذشته با توسعه ابزارهایی مانند DALL-E و ChatGPT در مرکز توجه قرار گرفته است. دلیل اصلی این است که ابزارهای مورد بحث در دسترس عموم هستند و مردم عادی می توانند به راحتی از آنها استفاده کنند.

نظر شما در مورد کاربران زومیت در مورد پیشرفت های هوش مصنوعی چیست؟