تماشا کنید: عملکرد تست سقوط ناامید کننده Galaxy S23+


با عرضه سری گلکسی اس 23، افراد مختلف در سراسر جهان تست های متعددی را روی این گوشی ها انجام داده اند. تاکنون اطلاعات زیادی در مورد دوربین، پردازنده و سایر ویژگی های پرچمداران جدید سامسونگ منتشر شده است و حالا نوبت به بررسی مقاومت این محصولات رسیده است. یکی از پرطرفدارترین تست ها تست سقوط است که مقاومت گوشی ها را در برابر ضربه ناشی از افتادن روی زمین نشان می دهد.

به گزارش گیزچینا، نتایج تست سقوط گلکسی S23+ نشان می دهد که این دستگاه نسبت به پرچمداران فعلی اپل، مقاومت کمتری در برابر ضربه دارد.

به طور خلاصه، نمایشگر منحنی گلکسی اس 23 اولترا یکی از مهم ترین دلایل ضربه زدن به بدنه آن است. شایعه شده بود که این دستگاه با صفحه نمایش تخت عرضه خواهد شد، اما این اتفاق نیفتاد.

گلکسی اس 23 پلاس در اولین افت خود شکست می خورد، چیزی که از یک گوشی پرچمدار انتظار نمی رود. سامسونگ از بدنه پشتی و نمایشگر گوشی های رده بالای جدید خود با روکش گوریلا گلس Victus 2 محافظت می کند اما حتی این گلس نیز تاثیر زیادی در افزایش مقاومت گوشی مذکور در برابر افتادن ندارد و آسیب جدی به آن وارد می شود. وقتی برای اولین بار به زمین می خورد.

تست سقوط گلکسی اس 23 پلاس به وضوح فرورفتگی ها و ترک های روی پنل های شیشه ای این محصول را نشان می دهد. در کمال تعجب، پنل منحنی گلکسی اس 23 اولترا در مقایسه با پنل تخت اس 23 پلاس عملکرد ضعیفی دارد، اما با وجود تمام آسیب ها، ورودی لمسی هر دو گوشی به خوبی کار می کند. با این حال، باید در نظر داشته باشید که اگر گلکسی اس 23 از ارتفاعی در حد جیب به زمین برخورد کند، احتمالاً بدنه آن می شکند.