تماشا کنید: تست مقاومت در برابر خمش، خراش و شعله OnePlus 11


زک نلسونیوتیوبر معروف در زمینه فناوری که با کانال خود JerryRigEverything شناخته می شود، تست معمول خود را برای بررسی مقاومت گوشی های هوشمند، این بار روی OnePlus 11 انجام داده است تا مشخص کند پرچمدار جدید در برابر خط و خش، شعله و خم شدن چگونه عمل می کند. .

OnePlus 10 Pro و OnePlus 10T که در سال 2022 معرفی شدند، در آزمون خم شدن کانال YouTube JerryRigEverything شکست خوردند. این دو دستگاه در تست فوق به دو قسمت تقسیم شدند که دلیل اصلی آن طراحی جدید دوربین پشتی بود. با این حال، این شرکت چینی در نهایت موفق شد روند شکست گوشی های پرچمدار خود در تست خم شدن را بشکند و OnePlus 11 از این آزمایش در امان است.

همه ویدیوها را لایک کنید زکOnePlus 11 از نظر مقاومت در برابر خراش، مقاومت در برابر آتش و خمش آزمایش شده است. این دستگاه در دو تست اول عملکردی در حد سایر پرچمداران بازار ارائه می دهد اما در قسمت خمشی پنل پشتی آن ترک می خورد. با این حال، این دستگاه همچنان ساختار یکپارچه خود را در مقایسه با پرچمداران 2022 وان پلاس حفظ کرده است.

همانطور که Gizmochina اشاره می کند، ویدیوی JerryRigEverything برای اندازه گیری مقاومت OnePlus 11 چند نکته را به ما نشان می دهد. اول اینکه خراش در اکثر گوشی هایی که از حسگر اثرانگشت زیر نمایشگر استفاده می کنند، بر عملکرد سنسور مذکور تاثیری ندارد، اما انجام این تست در وان پلاس 11 باعث می شود که حسگر نتواند اثر انگشت دریافت کند. زک شناسایی از سوی دیگر، مقاومت پرچمدار جدید وان پلاس نسبت به نسل قبلی این محصول بهبود یافته است و این خبر خوبی برای طرفداران این شرکت چینی است.