تعمیرات لوازم خانگی در مجموعه SPYar


تعمیرگاه لوازم خانگی اس پی یار با سالها تجربه مستمر و آموزش نیروهای متخصص در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع لوازم خانگی بزرگ و کوچک آماده ارائه خدمات می باشد.

خدمات تعمیرگاه مرکزی اس پی یار

امروزه با توجه به پیشرفت های چشمگیر در صنعت تولید لوازم خانگی، امکانات و فناوری های به کار رفته در این دستگاه ها نیز پیشرفته تر شده است. مثلا امروز یخچال های هوشمند وارد بازار شده اند که قابلیت اتصال به اینترنت را دارند و می توانید آنها را از راه دور کنترل کنید. همچنین کاربران با استفاده از دوربین تعبیه شده در این یخچال ها می توانند داخل آن ها را ببینند.

با توجه به این مسائل می توان گفت که تعمیر این دستگاه ها نیز نیازمند دانش فنی بالایی است و در واقع تعمیرکاران باید با تکنولوژی به کار رفته در این دستگاه ها و نحوه تعمیر و عیب یابی آن ها آشنایی کامل داشته باشند.

از خدمات تعمیرگاه لوازم خانگی اس پی یار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تعمیرکاران با تجربه
  • ارائه خدمات تعمیر در محل
  • دارای سیستم مشاوره تخصصی کاملا رایگان می باشد
  • ارائه گارانتی 1 ساله به مشتریان
  • دارای شعب مختلف در سراسر تهران
  • استفاده از قطعات اصلی و درجه 1
  • هزینه تعمیرات مقرون به صرفه و مناسب برای تمامی طبقات می باشد

1. تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه

در اسپی یار تمامی تکنسین ها با آخرین تکنولوژی های بکار رفته در لوازم خانگی آشنا بوده و توانایی تعمیر این دستگاه ها را در سریع ترین زمان ممکن دارند. گروه سپیار با برگزاری دوره های آموزشی برای تعمیرکاران همواره آنها را با جدیدترین فناوری های مورد استفاده و روش های تعمیر آنها آشنا می کند.

2. خدمات تعمیر در محل و منزل

اگر در مورد انتقال دستگاه های بزرگ خود به تعمیرگاه نگرانی دارید، می توانید از خدمات عیب یابی و تعمیرات خانگی گروه اس پی یار استفاده کنید. پس نیازی نیست در حال تعمیر یخچال خود، دستگاه خود را به تعمیرگاه ببرید.

از مزایای تعمیرات منزل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• حرکت نکردن دستگاه

• انجام خدمات تحت نظارت شما

• کاهش قابل توجه هزینه های تعمیر

• از مشکلات ترافیکی اجتناب کنید

3. ارائه مشاوره کاملا رایگان

اگر مشکل دستگاه شما جزئی است می توانید از کارشناسان اسپیار مشاوره رایگان دریافت کرده و مشکل را برطرف کنید. بنابراین بهترین کار در مواجهه با مشکل، تماس با مجموعه است.

4. گارانتی خدمات به مدت 12 ماه

برای اینکه کاربران با خیالی آسوده مشکلات دستگاه را حل کنند، گروه اس پی یار تمامی خدمات را به مدت 1 سال گارانتی می کند. لازم به ذکر است این گارانتی فقط برای قطعه تعمیر شده فعال می شود.

به عنوان مثال در تعمیر ماشین لباسشویی در صورت تعمیر موتور ماشین، گارانتی فقط برای موتور فعال می شود و در صورت خرابی شیر برقی، تعمیرات شامل گارانتی نمی شود.

جدول راهنمای عیب یابی یخچال و ماشین لباسشویی

در این قسمت می توانید با علت برخی از مهم ترین ایرادات هر یک از لوازم خانگی آشنا شوید. کاربران توجه داشته باشند که انجام خدمات تعمیر نیاز به تجربه و تخصص دارد و در صورت نیاز به تعمیرکار حتما با مرکز اس پی یار تماس بگیرید.

1. میز راهنمای یخچال فریزر و ساید را تعمیر کنید