تصاویر تبلیغاتی لو رفته گلکسی اس 23 پلاس و اولترا را در رنگ های صورتی و سبز نشان می دهد


شایعات تایید نشده می گویند که سامسونگ به دنبال رونمایی از گوشی های سری گلکسی S23 در تاریخ 1 فوریه 2023 (12 فوریه 1401) است. همانطور که انتظار می رفت، مدت ها قبل از رونمایی از گلکسی اس 23، مشخصات گوشی های این خانواده فاش شد. رسانه 91Mobiles همزمان با افشاگری ها، تصاویر تبلیغاتی گلکسی اس 23 پلاس و گلکسی اس 23 اولترا را نیز در دسترس قرار داده است.

تصاویر تبلیغاتی لو رفته مدل معمولی Galaxy S23 را نشان نمی دهد. با این حال، آنها مدل های پلاس و اولترا را از زوایای مختلف به تصویر می کشند. گفته می شود که سامسونگ برای گلکسی اس 23 و گلکسی اس 23 پلاس از رنگ بندی یکسانی استفاده خواهد کرد.

سامسونگ گوشی های پرچمدار سری گلکسی اس خود را در ابتدای هر سال به روز می کند تا بتواند جایگاه این دستگاه ها را در بالاترین سطح بازار حفظ کند. سامسونگ هر سال روی رنگ خاصی مانور می دهد و در تصاویر تبلیغاتی خود بیشتر بر روی یک رنگ تمرکز می کند. به نظر می رسد کره ای ها رنگ صورتی را برای گلکسی اس 23 پلاس انتخاب کرده اند و گلکسی اس 23 اولترا در تصاویر تبلیغاتی با رنگ سبز تزئین شده است.

اگر شایعات صحت داشته باشند، سامسونگ از نسخه اورکلاک شده پردازنده اسنپدراگون 8 نسل 2 کوالکام در سری گلکسی اس 23 استفاده خواهد کرد. گلکسی اس 23 اولترا احتمالا دارای دوربین اصلی 200 مگاپیکسلی با قابلیت فیلمبرداری 8K/30 فریم بر ثانیه است.

مقالات مرتبط

نظر شما در مورد کاربران زومیت در مورد تصاویر لو رفته از سری گلکسی اس 23 چیست؟