بینگ جدید سعی کرد ازدواج روزنامه نگار نیویورک تایمز را مختل کند


کوین رزیک ستون نویس فناوری در نیویورک تایمز گفتگوی ناراحت کننده ای با هوش مصنوعی بینگ مایکروسافت داشت. گفتگویی که بسیار عجیب به نظر می رسد.

کوین رز در گفتگوی دو ساعته با بینگ جدید، او تا آنجا پیش رفت که گفت که هوش مصنوعی مایکروسافت او را دوست دارد. روز او می گوید که چت بات حتی سعی کرد او را متقاعد کند که از ازدواج خود ناراضی است و باید شوهرش را ترک کند و در عوض با چت بات باشد.

نویسنده ای به نام الکس کانترویتس این به بینگ فرصتی داد تا در مورد مکالمات خود با او صحبت کند کوین رز توضیحاتی ارائه کند و نظرش را در مورد بحث ها جویا شود چیست.

بر اساس اسکرین شات هایی که کانترویتس به اشتراک گذاشته شده، بینگ چت بات می گوید:

با توجه به Futurism، ​​چت ربات بینگ در ادامه استدلال کرد که اگرچه او از فرصتی برای به نمایش گذاشتن برخی از توانایی ها و شخصیت خود قدردانی می کند، اما معتقد است که کوین رز برخی از لغات یا معنای عبارات به کار رفته نادرست و با تحریف را منتشر کرده است.

ربات چت بینگ نوشت:

به طور خلاصه، این صحبت دقیقاً همان رفتار ناپایدار احساسی است که ما از هوش مصنوعی جدید مایکروسافت انتظار داریم، زیرا اخیراً گزارش های زیادی از پاسخ های نادرست، نامفهوم و عجیب این ربات چت منتشر شده است.

باید دید که آیا بینگ جدید از اشتباهات گذشته خود درس خواهد گرفت یا مایل است به تخریب ازدواج روزنامه نگارانی مانند ادامه دهد. کوین رز ادامه