بیش از یک میلیون نفر به لیست انتظار جدید بینگ پیوسته اند


کاربران مایکروسافت برای استفاده از نسخه جدید بینگ در هفته های آینده باید به لیست انتظار بپیوندند. به گفته ردموندی ها، استقبال از نسخه جدید بینگ که با هوش مصنوعی OpenAI ادغام شده است، بسیار عالی بوده است.

یوسف مهدییکی از اعضای مایکروسافت اعلام کرد که در 48 ساعت گذشته بیش از یک میلیون نفر برای دسترسی به نسخه جدید بینگ درخواست داده اند. کسانی که به لیست انتظار ملحق می شوند، یک نسخه پیش نمایش از Bing جدید را قبل از دیگران دریافت خواهند کرد. مایکروسافت تاریخ دقیق عرضه بینگ را اعلام نکرده است.

جای تعجب نیست که بیش از یک میلیون نفر در لیست انتظار جدید بینگ هستند. مدت کوتاهی پس از رونمایی از موتور جستجوی بهبود یافته مایکروسافت، دانلود اپلیکیشن بینگ در اپ استور ایالات متحده 10 برابر شد. همچنین مایکروسافت اج که به هوش مصنوعی مجهز است به رتبه سوم برترین اپلیکیشن ها در رده Utility صعود کرد.

در حال حاضر اگر از بینگ سوالات طولانی بپرسید نتیجه جستجو مانند قبل نمایش داده می شود، البته در نسخه جدید بینگ به چت بات مشابه ChatGPT مجهز شده است و با ذکر منبع به هر سوالی که فکر کنید پاسخ می دهد.

مایکروسافت از نسخه سفارشی مدل زبان OpenAI استفاده می کند که به طور خاص برای موتورهای جستجو توسعه یافته است. به گفته مایکروسافت، بینگ مبتنی بر هوش مصنوعی پیشرفته‌تر از ChatGPT است.