بیاموزید که چگونه با دعوت دوستان به Tetherland درآمد مادام العمر کسب کنید


تولید درآمد ارجاعی در مرجع تتر ایران

تتر (USDT) به عنوان سومین ارز دیجیتال برتر با ارزش بازار حدود 65 میلیارد دلار، یکی از روش های اصلی انتقال دارایی ها و خرید سایر ارزهای دیجیتال است. پلتفرم صرافی تترلند، مرجع تخصصی خرید و فروش تتر در کشور نیز توانسته است به واسطه ای مطمئن برای تبدیل تومان به تتر و بالعکس تبدیل شود.

طبق آمار، بخش بزرگی از مبادلات ارزهای دیجیتال صرف کارمزد تراکنش‌ها در پلتفرم‌های صرافی می‌شود. حال اگر بتوان از هر تراکنش درصدی از کارمزد کسر شده را تخصیص داد، کسب درآمد میلیونی ادعایی بی اساس نخواهد بود. این روش کسب درآمد که به «کد ارجاع» نیز معروف است، روشی رایج و برد-برد در بازاریابی است.

در طرح دعوت دوست تترلند بسته به سطح کاربری خود می توانید بین 20 تا 40 درصد کمیسیون هر تراکنش فرد دعوت شده را برای همیشه بگیرید. همچنین کارمزد اولین تراکنش دوستان شما برای خرید و فروش در تترلند رایگان خواهد بود.

برای شرکت در طرح دعوت دوست تترلند کافیست در دو مرحله ساده زیر کد دعوت خود را از تترلند دریافت کرده و با دوستان و مخاطبان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

مرحله 1: ثبت نام در Tetherland

فرآیند ثبت نام و احراز هویت در Tetherland ساده و سریع است و کمتر از 10 دقیقه طول می کشد. برای این منظور کافی است پس از ورود به وب سایت تترلند یا از طریق اپلیکیشن اندروید یا iOS آن بر روی ثبت نام کلیک کنید.

در مرحله بعد شماره تلفن و اطلاعات ثبت نام خود را وارد کنید. در ادامه مدارک لازم و فیلم درخواستی را بارگذاری کنید تا کارشناسان تترلند در کمترین زمان ممکن آن ها را بررسی کنند.

مرحله دوم: دریافت کد دعوت از دوستان

برای دریافت کد دعوت از صفحه اصلی تترلند، روی “دعوت از دوستان” کلیک کنید یا از رابط کاربری وارد منوی “دعوت دوستان” شوید.

در صفحه باز شده کد دعوت و لینک دعوت ویژه برای شما ساخته و نمایش داده می شود. کافی است این کد دعوت را برای دوستان خود ارسال کنید تا در هنگام ثبت نام کد را وارد کرده و یا با لینک اختصاصی ثبت نام را مستقیما شروع کنند.

پس از تکمیل ثبت نام دعوت شده، 20 تا 40 درصد از کمیسیون پرداختی هر بار که یک تراکنش انجام می دهد، بلافاصله به شما واریز می شود.

جالب است بدانید برای به اشتراک گذاری کد دعوت در شبکه های اجتماعی می توانید تصویری را که به همین منظور طراحی شده است از قسمت «تصویر تبلیغاتی» دانلود کنید. برای این منظور چندین تصویر برای پست ها و استوری ها در دسترس است.