به‌روزرسانی اخیر موتور جستجوی گوگل، پیگیری جام جهانی فوتبال 2022 را آسان‌تر می‌کند.


جستجوی گوگل به شما کمک می کند تا تمامی رویدادهای مربوط به جام جهانی را از 20 نوامبر تا 18 دسامبر (29 نوامبر تا 27 دسامبر 1401) دنبال کنید. اگر عبارت جام جهانی را در گوگل جستجو کنید، یک بخش اختصاصی در بالای نتایج به شما نشان داده می شود که لیستی از مسابقات آینده را به همراه تاریخ و زمان آنها ارائه می دهد.

کاربران می توانند اعلان های مربوط به تیم های خاص را دنبال کنند و با ضربه زدن بر روی نماد زنگ در گوشه سمت راست بالای صفحه، تیم های مورد علاقه خود را انتخاب کنند. همچنین با ضربه زدن روی مسابقه ای که می خواهید دنبال کنید، می توانید امتیازات و اطلاعات آن را به صورت لحظه ای مشاهده کنید.

جام جهانی 2022 در گوگل

به گفته Engget، اعلان های مربوط به بازی های جام جهانی در جستجوی گوگل برای دسکتاپ موجود نیست. با این حال، پنل اختصاصی گوگل، آمار دقیق مسابقات فوق را در اختیار کاربران قرار می دهد. هنگامی که بازی ها شروع می شوند، می توانید هایلایت های فیفا پلاس را مستقیماً در صفحه جستجو تماشا کنید. علاوه بر این، می توانید در یک بازی چند نفره مجازی با طرفداران همان تیم یا در مقابل آنها شرکت کنید.

همچنین، گوگل در حال راه اندازی یک برچسب برای کسب و کارها است تا به آنها کمک کند مکان نمایش بازی ها را پیدا کنند. برای این منظور باید در این موتور جستجوی اینترنتی تایپ کنید Where to watch the world cup near me برای مسابقات آینده. اگر از دستگاه‌های WearOS استفاده می‌کنید، می‌توانید یادآورهایی را برای مسابقات تنظیم کنید.