بهترین گوشی های بازی و گیمینگ شیائومی 2022


در آوریل 2017 بود که شوکی وارد بازار موبایل اندروید شد و شیائومی اولین گوشی گیمینگ خود را با نام Black Shark روانه بازار کرد تا خط تولید جدیدی را به محصولات متعدد خود اضافه کند. بعدها این شرکت بزرگ چینی گوشی های گیمینگ مقرون به صرفه خود را تحت برند فرعی Redmi با نام سری Redmi K Gaming معرفی کرد.

اگرچه شیائومی در تولید گوشی های پرچمدار قاتل که برای بازی نیز مناسب هستند مهارت دارد. اما او به خوبی می داند که یک گوشی با پردازنده سریع، نمایشگر عالی و بلندگوهای قدرتمند تبدیل به یک گوشی گیمینگ نمی شود که سلیقه گیمرها باشد. به همین دلیل بر خلاف دو سازنده بزرگ تلفن همراه یعنی اپل و سامسونگ، شیائومی توجه ویژه ای به طراحی و تولید گوشی های مخصوص بازی دارد.

البته اینطور نیست که هیچ گوشی گلکسی سامسونگ برای بازی مناسب نباشد. اما مانند شیائومی، کره ای ها گوشی مخصوص بازی ندارند. اگرچه مابهترین گوشی سامسونگ برای بازیقبلا آن را در قالب راهنمای خرید در زومیت منتشر کرده ایم.

یک گوشی هوشمند برای قرار گرفتن در لیست گوشی های مناسب برای بازی باید دارای صفحه نمایش بزرگ، باکیفیت و سریع، باتری بزرگ با طول عمر خوب و قدرت پردازش بالا باشد، اما داشتن این سه مورد به تنهایی کافی نیست. اوایل درراهنمای خرید بهترین گوشی مخصوص بازیدر این مورد صحبت کرده ایم و توضیحات لازم را داده ایم که با مراجعه به این مطلب می توانید از آن استفاده کنید.

در ادامه با معرفی بهترین گوشی های گیمینگ و بازی از شیائومی در بازه قیمتی 4 تا 30 میلیون تومان با زومیت همراه باشید.

بهترین گوشی مناسب برای بازی شیائومی تا 4 میلیون تومان