بهترین چت ربات های جایگزین ChatGPT از بینگ تا جاسپر


از زمان راه اندازی عمومی ChatGPT در نوامبر 2022، چت ربات هوش مصنوعی مسحورکننده OpenAI محبوبیت زیادی پیدا کرده است. در هر گوشه ای می توانید محتوای سرگرم کننده از کارهای باورنکردنی که مردم با چت بات ها انجام می دهند پیدا کنید. برنامه نویسان، معلمان، دانش آموزان، تولیدکنندگان محتوا و متخصصان تقریباً در هر زمینه ای کاربردهای بسیار خوبی از این ابزار پیدا خواهند کرد. به لطف این شگفتی تازه متولد شده، کسی نیست که نداند هوش مصنوعی چیست؟ ChatGPT چیست؟

وقتی ابزاری تا این حد مورد توجه قرار می گیرد، به راحتی می توان جایگزین هایی با ارزش برابر یا حتی بهتر را از دست داد. به همین دلیل، در این مقاله چت ربات های جایگزین CHATGPT را گردآوری کرده ایم که در حال حاضر می توانید به صورت رایگان یا با هزینه از آنها استفاده کنید. در زیر می توانید اطلاعات اولیه در مورد نحوه کار آنها و انتظارات شما از هر یک را بخوانید.

فراموش نکنید که پاسخ هایی که همه این چت بات ها با اطمینان کامل می دهند همیشه نباید به عنوان واقعیت در نظر گرفته شوند. پاسخ های دریافت شده همیشه صحیح و دقیق نیستند. بنابراین مراقب نحوه استفاده از نتایج باشید.

بینگ جدید مایکروسافت یا بینگ مجهز به هوش مصنوعی یکی از بهترین ربات‌های گفتگوی جایگزین برای CHATGPT است که برخلاف ChatGPT، به داده‌های اینترنتی زنده متصل می‌شود و می‌تواند اطلاعات لحظه‌ای درباره روندها و رویدادها دریافت کند. این به هوش مصنوعی بینگ کمک می کند تا پاسخ های به روز و مرتبط تری نسبت به ChatGPT ارائه کند.

چت هوش مصنوعی بینگ علاوه بر استفاده از مدل زبان GPT OpenAI همچنین از ثروت عظیم مایکروسافت از منابع هوش مصنوعی بهره می برد که آن را نسبت به بسیاری از ربات های چت جایگزین برای CHATGPT برتری می دهد.

برای دسترسی به این سری چت بات به آموزش به نسخه جدید بینگ دسترسی پیدا کنید.