بهترین هوش مصنوعی برای تولید محتوا (رایگان و پولی)


Scalenut قالب های مختلفی دارد که نوشتن را آسان تر می کند و ایده های جدیدی را برای محتوای شما ایجاد می کند. علاوه بر این، اگر می‌خواهید متنی را پاک کنید، ابزارهای هوش مصنوعی به شما کمک می‌کنند بفهمید کدام بخش‌ها را باید بهبود دهید، چه چیزی را بیشتر به متن اضافه کنید و چگونه محتوای معنادارتری ایجاد کنید. با درک تأثیر SEO بر تولید محتوا، Scalenut گزارش محتوای دقیقی را برای کلمه کلیدی هدف شما ارائه می دهد.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این پلتفرم، قابلیت هاب سئو آن است که بازخورد کاملی از ظاهر محتوای شما ارائه می دهد. با کمک این ویژگی می توانید تعداد کلمات محتوای خود، اصطلاحات NLP که استفاده کرده اید یا از دست داده اید، امتیاز خوانایی و موارد دیگر را بیابید.

در نهایت با رابط کاربری ساده و تمیزی که دارد می توانید با انتخاب یک قالب شروع کنید و طبق دستورالعمل ها پیش بروید. گزینه ها به راحتی قابل پیمایش هستند و به وضوح روی داشبورد نمایش داده می شوند.

می‌توانید افزونه Scalenut Chrome را دانلود کنید تا هر زمان که بخواهید بنویسید و به راحتی آن را در Google Docs جای‌گذاری کنید. این ابزار همچنین به خوبی با سایر پلتفرم های بازاریابی مانند WordPress، Copyscale و Semrush ادغام می شود.

این ابزار رایگان نیست، اما می توانید از دوره آزمایشی 7 روزه آن استفاده کنید.

هنگامی که در حال ایجاد یک کمپین بازاریابی هستید، ایده پردازی و تولید محتوا ممکن است روزها یا هفته ها طول بکشد. اما به لطف Copysmith، می توانید دردسر ایجاد محتوای بازاریابی را کاهش دهید.