بهترین سایت و برنامه حذف صدای خواننده از آهنگ (اندروید، آیفون و کامپیوتر)


  • LALAL.AI را در مرورگر خود باز کنید.
  • برای آپلود فایل صوتی یا تصویری خود، کلیک کنید Files را انتخاب کنید کلیک. اگر موسیقی خاصی در حال پخش است اما نام آن را نمی دانید یا نمی توانید آن را پیدا کنید، برای تشخیص آهنگ در حال پخش از بهترین برنامه ها کمک بگیرید.
  • چند ثانیه صبر کنید تا پردازش تمام شود.
  • در صفحه بعد دو فایل صوتی به شما داده می شود که یکی از آنها موسیقی آوازی به صورت جداگانه و دیگری آهنگ بدون صدای خواننده است.
  • علاوه بر هدف صدای خواننده، از پنل سمت چپ می توانید مواردی مانند درام، بیس، صدا و نویز و … را نیز از فایل اصلی جدا کنید. هیجان انگیز است، اینطور نیست؟

◀ کیفیت به دست آمده با کمک این سرویس قابل قبول و مطلوب است. با توجه به گزینه هایی که ارائه می دهد، انتخاب معقولی است. برای دریافت فایل ها باید عضو سایت باشید. اما مشکل اصلی اینجاست که بدون خرید اشتراک نمی توانید فایل خود را دانلود کنید و فقط می توانید به صورت آنلاین به آن گوش دهید. اما همیشه راهی برای رسیدن به آنچه می خواهید وجود دارد.

اگر اصرار دارید که فایل صوتی را در دستگاه خود دریافت کنید، می‌توانید افزونه‌هایی را برای دانلود صدا از وب‌سایت‌ها یا افزونه IDM برای Chrome امتحان کنید.

بهترین برنامه آیفون برای حذف صدای خواننده از آهنگ

اگرچه می توانید از خدمات آنلاین برای حذف آواز از آهنگ های تلفن خود استفاده کنید، ممکن است استفاده از یک برنامه برای شما آسان تر باشد. در این صورت می توانید اپلیکیشن های معرفی شده در ادامه مقاله را بررسی کنید.

1. برنامه Moises

با کمک اپلیکیشن Moises می توانید صدا و ساز خواننده را از هر آهنگی جدا کنید و تجربه ای جالب طراحی شده توسط هوش مصنوعی را کشف کنید.

عایق صوتی عایق اجازه می دهد. به راحتی آواز، درام، گیتار، باس، پیانو و سایر سازها را در هر آهنگی جدا کنید. همچنین می توانید زمان شروع و پایان موسیقی را کنترل و انتخاب کنید تا قسمت های خاصی از آهنگ را تمرین کنید.

Moises یک برنامه محبوب و حرفه ای است که دارای ویژگی های بسیاری برای کمک به دانش آموزان و معلمان موسیقی، درامرها، خوانندگان، نوازندگان گیتار، پیانیست ها، علاقه مندان به کارائوکه، سازندگان محتوای رسانه های اجتماعی و بسیاری دیگر است.