بهترین دانلود ربات تلگرام از یوتیوب (آموزش معرفی و استفاده)


در دهه گذشته، یوتیوب به یکی از منابع عالی برای آپلود ویدیو در موضوعات مختلف تبدیل شده است. به طوری که در هر ساعت بیش از 500 ساعت ویدیو روی آن آپلود می شود و ماهانه بیش از 30 میلیارد بازدید دارد. این پلتفرم میزبان میلیون ها ویدئوی مختلف با موضوعات مختلف از جمله آموزشی، سرگرمی، مهندسی، علمی و غیره است که اغلب زیرنویس هستند و می توانند نیاز هر مخاطبی را برآورده کنند.

با این حال، کاربران عادی فقط مجبور نیستند تبلیغات اجباری را ببینند. بلکه نمی توانند ویدیوها را از یوتیوب دانلود کنند و برای این کار باید اشتراک پریمیوم بخرند که برای کاربران ایرانی تقریبا غیرممکن است. قبلاً آموزش حذف تبلیغات YouTube را برای شما ارائه کردیم. اما آیا امکان دانلود فیلم وجود دارد؟ خوشبختانه تلگرام یک پلتفرم راه حل در این زمینه است و با استفاده از ربات های تلگرام برای دانلود از یوتیوب به راحتی می توانید فیلم های مورد نظر را در گوشی یا کامپیوتر خود دانلود و ذخیره کنید.

همانطور که کاربران زومیت می دانند چندی پیش آموزش دانلود از یوتیوب با گوشی خود را به شما معرفی کردیم. با این حال، در این مقاله قصد داریم بر روی بهترین ربات های تلگرام برای دانلود از یوتیوب و نحوه استفاده از آنها تمرکز کنیم. با ما بمان.

1. دانلود از یوتیوب با ربات تلگرام Youtube Downloader Bot

Youtube Downloader Bot یکی از بهترین ربات های تلگرام برای دانلود از یوتیوب است که با وارد کردن لینک ویدیو در مدت زمان کوتاهی آن را برای شما ارسال می کند. با این حال، این تمام هنر Youtube Downloader Bot نیست. زیرا این ربات علاوه بر ارسال فایل ویدئویی می تواند لینک دانلود خود را با زیرنویس برای شما ارسال کند. همچنین امکان انتخاب کیفیت و رزولوشن های مختلف برای فیلم مورد نظر وجود دارد و می توان آن را در بازه زمانی دلخواه برش داد. به علاوه ربات مذکور قابلیت استخراج فایل صوتی از فیلم را نیز دارد که برای جداسازی آهنگ ها از فایل تصویری بسیار مناسب است.

برای استفاده از این ربات، آی دی youtubednbot@ را در قسمت جستجوی تلگرام با آیکون ذره بین وارد کنید و نتیجه نمایش داده شده را باز کنید. همچنین با کلیک روی این لینک می توانید وارد صفحه ربات شوید.