بهترین برنامه ها برای کنترل روشنایی ویندوز


CareUEyes احتمالاً یکی از جالب‌ترین ابزارهای کنترل روشنایی مانیتور رایانه شخصی برای ویندوز است. این برنامه یک نوار لغزنده برای تنظیم روشنایی و یک فیلتر نور آبی به همراه برخی ویژگی های مفید برای بهبود بهره وری ارائه می دهد.

CareUEyes ابزارهایی برای تنظیم نور آبی و سطح روشنایی دارد. با این برنامه می توانید تنظیمات نور نمایشگر اصلی و مانیتورهای اضافی را کنترل کنید. علاوه بر این، می‌توانید تنظیماتی مانند سطح روشنایی صفحه را به‌طور خودکار با استفاده از تنظیمات پیش‌فرض به بهترین حالت تنظیم کنید.

ابزارهای بهره وری CareUEyes نیز بسیار جذاب هستند. این برنامه از تکنیک پومودورو با پشتیبانی از تایمر. می توانید زمان ملاقات و استراحت را تعیین کنید. قسمت Focus این نرم افزار امکاناتی مانند Focus Read و Focus Blur را ارائه می دهد. با این ویژگی ها می توانید فوکوس خود را افزایش دهید و برنامه های پس زمینه را محو کنید تا توجه خود را به ویندوزهای فعال افزایش دهید.

نیازی به گفتن نیست که CareUEyes ویژگی های دیگری نیز دارد. برای مثال، می‌توانید ویژگی تایمر را برای قفل کردن ویندوز یا پخش موسیقی در حین استراحت پیکربندی کنید، یا یک کلید میانبر برای تنظیم روشنایی، دمای رنگ، حالت خواندن و موارد دیگر اختصاص دهید.