بهترین برنامه های گام شمار؛ معرفی 10 اپلیکیشن برای شمارش مراحل


در گذشته ای نه چندان دور، مردم ابتدا به صبر و حوصله زیادی نیاز داشتند و سپس به یک دفترچه یادداشت و چند فرمول برای محاسبه ساعات فعالیت خود و احتمالاً تخمین میزان کالری سوزی خود نیاز داشتند.

امروزه با ابزارها و وسایلی که در اختیار داریم، ردیابی تمرینات و فعالیت های بدنی بسیار آسان تر از گذشته شده است. برنامه ها و دستگاه ها می توانند این موارد را برای ما ضبط و جمع آوری کنند و تنها کاری که باید انجام دهیم این است که از تجربه ورزشی خود لذت ببریم.

گام شماری یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین روش های محاسبه فعالیت روزانه است. اگر به اپ استور و پلی استور مراجعه کنید، با تعداد زیادی اپلیکیشن گام شمار مواجه خواهید شد که انتخاب از میان آن ها کاری زمان بر است.

با کمک بهترین برنامه گام شمار تلفنی، می توانید خود و اعضای خانواده تان را مجبور به انجام ساده ترین فعالیت ممکن کنید. یعنی تشویق به پیاده روی روزانه.

در این مقاله از زومیت با بررسی بهترین اپلیکیشن های گام شمار، امتیاز آنها و نظرات دریافتی کاربران، به معرفی بهترین اپلیکیشن های گام شمار اندروید و بهترین اپلیکیشن های گام شمار برای آیفون می پردازیم. با ما همراه باشید.

بهترین اپلیکیشن های گام شمار

بهترین اپلیکیشن های گام شمار، برنامه هایی هستند که در عین روان و کاربرپسند بودن، بهترین خدمات ممکن را با بالاترین دقت ممکن ارائه می دهند. اگرچه اپلیکیشن های گام شمار به دقت ساعت ها و مچ بند های هوشمند یا به طور کلی ردیاب های تناسب اندام نیستند، اما همچنان ابزار مناسبی برای افرادی هستند که به این گجت ها دسترسی ندارند.

یک برنامه گام شمار جفت شده با تلفن همراه می تواند فعالیت، کالری سوزانده شده و سایر داده های سلامتی شما را ردیابی کند. این می تواند به شما کمک کند به اهداف تناسب اندام خود برسید و سلامت کلی خود را مدیریت کنید.

اگرچه برنامه های گام شمار ضربان قلب شما را ردیابی نمی کنند. آنها هنوز هم به روش های مشابه با ردیاب های تناسب اندام با هزینه کمتر کار می کنند. دانلود اکثر برنامه‌ها رایگان است، اما برخی برای دسترسی به محتوای ممتاز نیاز به پرداخت دارند. با این حال، با امتحان کردن یکی از آنها چیزی برای از دست دادن ندارید.

در ادامه به شما کمک می کنیم تا بهترین اپلیکیشن های گام شمار را برای خود بیابید. توجه داشته باشید که ترتیب نوشتن بهترین برنامه های گام شمار ربطی به کیفیت و رتبه آنها ندارد.

1. Pacer Pedometer & Step Tracker