بهترین برنامه های نقاشی دیجیتال برای اندروید و آیفون


نقاشی و طراحی زیباترین و سرگرم کننده ترین هنرها هستند. یک فرد از تمام تخیل، نوآوری و خلاقیت خود برای ترسیم شاهکاری استفاده می کند که در نهایت مجموعه افکار او را منعکس می کند. تجسم یک موضوع خاص و سپس به تصویر کشیدن آن روی بوم به خودی خود هنر بزرگی است.

در گذشته هنرمندان فقط روی کاغذ، بوم، دیوارها، گلدان ها و به طور کلی اشیاء فیزیکی که قابل لمس بودند طراحی می کردند. اما اکنون که در تکنولوژی غرق شده ایم، چرا هنر نیز نباید تغییر کند؟ اکنون افرادی هستند که با رایانه، تلفن هوشمند و تبلت خود طرح های چشم نوازی می سازند.

البته نباید فراموش کرد که طراحی در دنیای دیجیتال نیز به مهارت زیادی نیاز دارد و صرف اینکه به جای کاغذ از تبلت و به جای مداد از قلم هوشمند استفاده می شود، قرار نیست از سختی کار بکاهد. کار. تبدیل شدن به یک هنرمند دیجیتال حرفه ای سال ها کار سخت می طلبد. دستیابی به این هدف بدون صرف هزاران ساعت تمرین و تقویت مهارت های خود غیرممکن است.

در این میان، توسعه‌دهندگان اپلیکیشن تصمیم گرفته‌اند با ایجاد اپلیکیشن‌های جدیدی که استفاده از آن‌ها سرگرم‌کننده است، به کمک هنرمندان دیجیتال بیایند و به هنرمندان اجازه می‌دهند تا مهارت‌های طراحی و نقاشی خود را هر زمان که بخواهند تقویت کنند.

فرقی نمی کند از گوشی هوشمند یا تبلت اندرویدی استفاده می کنید یا آیفون و آیپد، زیرا در حال حاضر اپلیکیشن های طراحی دیجیتال برای همه این دستگاه ها ساخته شده است و می توانید از آن ها استفاده کنید. این برنامه‌ها راه درازی را برای ارائه ویژگی‌های پیشرفته و کارکرد برای همه کاربران، صرف نظر از سطح مهارتشان، طی کرده‌اند.

در این مقاله قصد داریم تعدادی از بهترین برنامه های نقاشی دیجیتال را به شما معرفی کنیم. شما می توانید پس از مطالعه نقد، هر یک از اپلیکیشن های معرفی شده را دانلود و استفاده کنید. تا پایان این مقاله با زومیت همراه باشید.

1. Adobe Illustrator Draw