بهترین بازی ها و اپلیکیشن های سال 2022 از دیدگاه ویرایشگران زومیت


بازی‌های FPS چند نفره آنلاین در فروشگاه Play فراوان هستند. اما به دلیل نامشخص بودن راه های کسب درآمد، نمی توان همه آنها را با اطمینان معرفی کرد. اگرچه بازی Apex Legends Mobile دارای ایراداتی مانند کلیدهای کنترل لمسی ناخوشایند است، اما با خرید کنترلرهای مخصوص اندروید قابل رفع است. نسخه موبایلی این بازی نیز مانند کنسول ها و رایانه ها، اقلام قابل خرید را به ویژگی های اضافی و تزئینی محدود کرده است و می توانید بدون صرف هزینه های بی دلیل از قابلیت چندنفره آن لذت ببرید.

اگر از طرفداران نسخه PC این بازی هستید، Apex Legends Mobile قطعا شما را راضی خواهد کرد; اما فراموش نکنید که این یک نسخه متفاوت و مستقل است. نسخه موبایل به دلیل استفاده از نمایشگرهای کوچکتر، ترفندهایی را برای ارائه تجربه بهتر و دسترسی بیشتر برای کاربران مبتدی ارائه کرده است که برای حرفه ای ها نیز مفید است. به طور کلی Apex Legends Mobile را می توان یکی از بهترین بازی های شوتر FPS برای اندروید و آیفون در سال 2022 دانست و از آنجایی که نسخه مستقلی است، شخصیت هایی در آن وجود دارد که در نسخه های کنسولی دیده نمی شدند.

بهترین اپلیکیشن های موبایل منتشر شده در سال 2022

انتشار اپلیکیشن‌های جدید موبایل در سال ۲۰۲۲ نیز مانند سال‌های گذشته رونق داشت و هزاران برنامه جدید به فروشگاه‌های Google Play و Apple App Store ارسال شد. تعداد برنامه های جدید به قدری زیاد است که حتی نمی توان همه بهترین ها را یکجا معرفی کرد. اما در ادامه تعدادی از اپلیکیشن های پرطرفدار و باکیفیت عرضه شده در سال 2022 را معرفی می کنیم که با استقبال خوب کاربران مواجه شده اند و در لیست 10 تایی نیز توجه ما را به خود جلب کرده اند. اکثر اپلیکیشن های معرفی شده حداقل برای استفاده رایگان هستند. به صورت محدود

10. DynamicSpot