برگزاری بوت کمپ آموزشی مدیریت مدرسه داتین در ابتدای سال 1402


بوت کمپ آموزشی دوره مدیریت مدرسه داتین از 11 اردیبهشت ماه 1402 برای دانش آموختگان رشته های فناوری اطلاعات و دانشجویان کارشناسی ارشد این رشته ها برگزار می شود.

داتین از سال های گذشته فرصتی را برای دانشجویان و افراد مستعدی که تجربه کمی دارند، برای ورود به دنیای حرفه ای کار فراهم کرده است تا با صنعت بانکداری و پرداخت آشنا شوند و برای حضور قدرتمند در بازار کار حرفه ای آماده شوند.

هم اکنون مدرسه داتین در نظر دارد بوت کمپ آموزش امنیت را در روزهای ابتدایی سال 1402 برای دانش آموختگان فناوری اطلاعات و دانشجویان کارشناسی ارشد برگزار کند. مفاهیم مدیریت سیستم ها، مفاهیم شبکه، معماری سیستم های کامپیوتری و نحوه کار آنها، مفاهیم اولیه سیستم ها، اصول برنامه نویسی و نحوه عملکرد سیستم عامل ها و پایگاه های داده از جمله سرفصل های این دوره آموزشی می باشد.

ثبت نام در این بوت کمپ آموزشی از 7 الی 20 فرودین ماه و از طریق ایمیل مدرسه دوتین به آدرس school@dotin.ir خواهد بود. رزومه متقاضیان بوت کمپ در دو مرحله بررسی می شود. ابتدا توسط کارشناسان واحد توسعه سرمایه انسانی داتین و در مرحله دوم توسط تیم فنی، مهارت و توانمندی افراد مشخص می شود. این بوت کمپ برای 20 نفر برنامه ریزی شده است و برای افرادی که بتوانند در این دو مرحله ارزیابی موفقی را پشت سر بگذارند، ایمیل پذیرش ارسال می شود.

بوت کمپ آموزشی دوره Administration با تدریس سهیلکیا کارشناس ارشد عملیات پایگاه داده داتین از 2 اردیبهشت 1402 آغاز و به مدت دو ماه به صورت رایگان ادامه خواهد داشت. جلسات آموزشی دو روز در هفته شامل یکشنبه و سه شنبه از ساعت 9:30 الی 11 برگزار می شود که دو جلسه اول به صورت حضوری و سایر جلسات بصورت خودآموز می باشد.

در نهایت افرادی که بتوانند دوره Administration را با موفقیت بگذرانند گواهی پایان دوره دریافت خواهند کرد و در تیم های Datini جذب خواهند شد.