برنامه قدرتمند ویرایش ویدیو LumaFusion برای اندروید و کروم منتشر شد


LumaFusion، یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های ویرایش ویدیو برای آیفون، آی‌پد و مک، بالاخره راه خود را به دستگاه‌های اندروید و سیستم‌عامل کروم باز کرد. این برنامه به لطف ویژگی های قدرتمند و ساده سازی فرآیندهای پیچیده ویرایش ویدیو برنده جایزه بهترین اپلیکیشن آیپد در سال 2021 شد و اکنون همانطور که سازنده این برنامه قول داده بود نسخه اندروید آن نیز منتشر شده است که روی کروم نیز قابل اجرا است. سیستم عامل. اگرچه زمان زیادی طول کشید تا LumaFusion در دسترس کاربران سیستم عامل موبایل گوگل قرار گیرد، اما اکنون از طریق فروشگاه Google Play و Samsung Galaxy Store در دسترس است.

به گفته Engget، تمامی ویژگی های نسخه iOS اپلیکیشن LumaFusion در نسخه اندروید و کروم نیز موجود است. این اپلیکیشن به کاربران اجازه می دهد حداکثر از 12 لایه برای ساخت فیلم های خود استفاده کنند که 6 لایه آن می تواند ویدیو باشد. امکان وارد کردن ویدیو از منابع مختلف مانند حافظه ذخیره سازی دستگاه یا درایوهای USB به این برنامه وجود دارد. همچنین می توانید از کتابخانه موسیقی، جلوه های صوتی، ویدئو و پس زمینه های داخلی این اپلیکیشن به صورت رایگان استفاده کنید. LumaFusion تیمی از توسعه دهندگان سیستم عامل کروم را برای ساخت این نسخه گرد هم آورده است و به این ترتیب، به جای اینکه یک پورت ساده از نسخه iOS باشد، به طور کامل برای پلتفرم کروم بهینه شده است.

LumaFusion با قیمت 30 دلار به فروش می رسد، اما کاربران می توانند این برنامه را از طریق فروشگاه گلکسی سامسونگ یا فروشگاه Google Play با قیمت 20 دلار خریداری کنند. البته این تخفیف فقط برای دوره دسترسی اولیه است.