بررسی Galaxy S23 Ultra; استاندارد پرچمدار 2023 با الفبای سامسونگ


رابط کاربری OneUI همچنین ویژگی های چندوظیفه ای مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد. فراخوانی فرم دو پنجره ای با کشیدن سه انگشت از لبه پایین صفحه به سمت بالا، اجرای اپلیکیشن ها به شکل پنجره های شناور و البته حالت دسکتاپ Dex از مهم ترین قابلیت های چندوظیفه ای OneUI هستند.

قلم S همانند قبل در Galaxy S23 Ultra تعبیه شده است و عملکرد بسیار خوبی دارد. نرخ تأخیر 2.8 میلی ثانیه ای قلم اس حتی از قلم آیپد پرو نیز کمتر است و صاف بودن نوک قلم کمک می کند تا تجربه ای مشابه یک قلم و کاغذ واقعی را به کاربر منتقل کند.

سامسونگ چندین ویژگی با محوریت قلم S در اختیار کاربر قرار می دهد. از برنامه بسیار کامل Samsung Notes برای طراحی و یادداشت برداری گرفته تا ساخت GIF و ضبط اسکرین شات یا حتی استفاده از قلم به عنوان دکمه شاتر دوربین، ویژگی های نرم افزار S Pen را شامل می شود. Galaxy S23 Ultra در مقایسه با S23 Ultra هیچ ویژگی جدید قابل توجهی از نظر قلم ارائه نمی دهد.

دوربین Galaxy S23 Ultra

Galaxy S23 از همان فرمول سامسونگ در چند سال گذشته استفاده می کند: یک دوربین اصلی غول پیکر، دو دوربین تله فوتو و یک دوربین فوق عریض. با این تفاوت که اکنون سنسور 108 مگاپیکسلی با یک ماژول 200 مگاپیکسلی جایگزین شده است و سامسونگ آنقدر به عملکرد آن اطمینان دارد که معتقد است همه دوستان شما از شما خواهند خواست عکسی را که با گلکسی اس 23 خود گرفته اید برایشان ارسال کنید!