برخی از مشخصات گلکسی تب اس 8 FE فاش شده است


سامسونگ مدتی است که کار روی مدل FE محصولات خود را آغاز کرده و آرام آرام به این سمت می رود. دستگاه مقرون به صرفه بعدی این شرکت Galaxy Tab S8 FE خواهد بود که در واقع نسخه ارزان‌تری از تبلت پرچمدار آن، سری Galaxy Tab S8 است.

به گفته Wccftech، Galaxy Tab S8 FE از پنل LCD استفاده خواهد کرد. این در حالی است که مدل رده بالای آن از صفحه نمایش AMOLED استفاده می کند. نکته جالب در مورد تبلت مقرون به صرفه بعدی سامسونگ این است که از S-Pen و دیجیتالیزر Wacom استفاده می کند. قابلیتی که می تواند کل فرآیند کار با قلم استایلوس را در این دستگاه بهبود بخشد.

متأسفانه جزئیات زیادی در مورد تبلت مقرون به صرفه بعدی سامسونگ تاکنون در دسترس نیست. البته با توجه به استفاده از دیجیتایزرهای Waocm در Galaxy Tab S8 FE، به نظر می رسد غول فناوری کره جنوبی تصمیم گرفته است تا تجربه کاربری بهتری از کار با قلم را به خریداران این تبلت ارائه دهد.

علاوه بر این، می دانیم که Galaxy Tab S8 FE احتمالاً با تراشه MediaTek MT8791V عرضه خواهد شد. البته هنوز مشخص نیست که سامسونگ دقیقا چه زمانی از این محصول رونمایی خواهد کرد، اما گمانه زنی ها حاکی از آن است که این دستگاه در ماه آینده یا اوایل سال 2023 به صورت رسمی معرفی خواهد شد.

البته، با نزدیک شدن به تاریخ عرضه، جزئیات بیشتری در مورد Galaxy Tab S8 FE در دسترس قرار خواهد گرفت.