با فناوری جدید Holoride سرگرمی های واقعیت مجازی را در خودرو تجربه کنید


محصول Holoride VR شامل هدست HTC Vive Flow، اشتراک یک ساله پلتفرم Holoride و بند ایمنی است. نسخه مقاوم سازی Holoride نیز به صورت جداگانه با قیمت 199 دلار موجود است.

نیلز وولنیمدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Holoride در بیانیه ای گفت:

عرضه بهسازی Holoride فصل جدیدی را در مسیر شرکت ما آغاز خواهد کرد. ورود ما به بازار در نهایت به عنوان Motoverse انجام شد. اکنون هر وسیله نقلیه ای می تواند با محصول ما به سرگرمی واقعیت مجازی مجهز شود، به این معنی که مسافران می توانند در حین رانندگی در دنیای مجازی غوطه ور شوند.نیلز وولنی

پس از سال ها آزمایش، سرانجام TCL از اولین عینک واقعیت افزوده خود رونمایی کرد. این محصول از سه ماهه اول سال 2023 در دسترس توسعه دهندگان قرار خواهد گرفت.

عینک واقعیت افزوده TCL RayNeo X2 با قابلیت نمایش تصاویر 100 اینچی معرفی شد.

بازسازی هولوراید مشابه فناوری فعلی هولوراید است. این محصول از طریق بلوتوث به هدست واقعیت مجازی متصل می شود و نرم افزار آن به اطلاعات حرکت و موقعیت مکانی خودرو دسترسی دارد. محتوای واقعیت مجازی فوراً با حرکت وسیله نقلیه هماهنگ می‌شود تا از ایجاد مصنوعات حرکتی جلوگیری شود.

Holoride همچنین کاتالوگ VR خود را به روز کرده است که شامل برنامه های آموزشی مانند Einstein Brain Trainer و عناوینی مانند Cloudbreakers: Leaving Haven است. این شرکت می گوید که مشترکین اکنون می توانند به بازی جدید Pixel Ripped 1995: On the Road (PEGI7) از استودیو ARVORE دسترسی داشته باشند. پلتفرم نرم‌افزاری این شرکت همچنین شامل یک مرورگر وب سفارشی و Android Mirroring است که می‌تواند محتوا را به دستگاه‌های دارای سیستم عامل تلفن همراه گوگل پخش کند.