باز کردن حساب توییتر – زومیت


توییتر یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی در جهان است که به شما امکان می دهد با مخاطبان زیادی به روشی متفاوت با آنچه در اپلیکیشن هایی مانند اینستاگرام تجربه کرده اید ارتباط برقرار کنید.

راه اندازی حساب توییتر در محیط های حرفه ای بسیار رایج است. با یک حساب توییتر، می توانید تصویر خود را به عنوان یک فرد حرفه ای یا یک شرکت به مخاطبان بیشتری ارائه دهید تا بیشتر دیده شود.

مهم نیست هدف شما چیست، تبلیغ کسب و کارتان یا ارتباط با مردم یا فقط خواندن آخرین توییت ها، برای هر هدفی که می خواهید حساب توییتر خود را راه اندازی کنید، ما اینجا هستیم تا مراحل بسیار ساده را با شما به اشتراک بگذاریم. برای باز کردن حساب توییتر اجازه دهید

یک حساب توییتر باز کنید

باز کردن حساب توییتر بسیار ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید. می توانید در 5 مرحله یک حساب کاربری جدید در توییتر دریافت کنید.

  • به صفحه حساب توییتر برو
  • روی دکمه با شماره تلفن یا آدرس ایمیل ثبت نام کنید کلیک. (برای راحتی، می توانید از حساب Google (دکمه اول) یا Apple ID خود استفاده کنید.)
  • یک حساب توییتر باز کنیداکنون باید نام، شماره تلفن و تاریخ تولد خود را وارد کنید. اگر می خواهید با ایمیل وارد شوید، کادر زیر را علامت بزنید تلفن روی به جای آن از ایمیل استفاده کنید کلیک کنید و ایمیل را وارد کنید.

در صفحه بعد، می توانید از سه گزینه برای شخصی سازی تجربه خود استفاده کنید:

  • ایمیل‌هایی درباره فعالیت‌ها و پیشنهادات توییتر خود دریافت کنید
  • اجازه دهید حساب شما از طریق ایمیل یا شماره تلفن پیدا شود.
  • نمایش تبلیغات شخصی بر اساس فعالیت توییتر شما

5- باز کردن اکانت توییتر

در این مرحله نام، ایمیل و تاریخ تولد خود را وارد کرده و کلیک کنید ثبت نام اصابت.

یک حساب توییتر باز کنید

  • بلافاصله یک کد به شماره تلفن یا ایمیل شما ارسال می شود که باید آن را در این کادر وارد کنید.

یک حساب توییتر باز کنید

  • در آخرین مرحله ایجاد حساب کاربری، باید یک رمز عبور قوی برای حساب کاربری جدید خود انتخاب کنید.

یک حساب توییتر باز کنید

  • مراحل بعدی مربوط به شخصی سازی اکانت می باشد که همگی باید طبق سلیقه شما انتخاب شوند. این مراحل شامل روشن کردن Notif، انتخاب آواتار، انتخاب محتوایی که می‌خواهید در توییتر ببینید، و دنبال کردن برخی از حساب‌های پیشنهادی است.
  • در هر مرحله با یک انتخاب فعلا رد شوید می توانید آن مرحله را به بعد موکول کنید.

یک حساب توییتر باز کنید

سوالات متداول

آیا باید از نام واقعی خود در توییتر استفاده کنم؟

شما نیازی به نمایش نام یا تصویر واقعی خود در نمایه خود ندارید. با این حال، مانند همه رسانه‌های اجتماعی، توصیه می‌شود که خود را جعل نکنید یا وانمود نکنید که کسی نیستید. حساب‌هایی که از هویت‌های فریبنده استفاده می‌کنند می‌توانند باعث سردرگمی و تضعیف یکپارچگی مکالمات در توییتر شوند. البته در نظر داشته باشید که کاربران توییتر باهوش هستند و با تعامل بالای خود به راحتی متوجه منظور شما خواهند شد.

آیا اگر نمایه توییتر شخصی را ببینم، متوجه خواهند شد؟

همانطور که نمی دانید اگر شخصی از نمایه توییتر شما بازدید کند، آنها نیز متوجه نمی شوند که آیا نمایه توییتر شخصی را می بینید یا خیر. برخلاف لینکدین، توییتر این ویژگی را ارائه نمی دهد. تنها راهی که می توانید بفهمید کسی توییت های شما را دیده یا نه، از طریق تعامل مستقیم است.