این گوشی های وان پلاس اندروید 14 را دریافت خواهند کرد


گوگل دومین نسخه بتای اندروید 14 را برای گوشی های پیکسل خود منتشر کرد. در حال حاضر، اندروید 14 بتا به طور رسمی برای برخی از دستگاه های OnePlus در دسترس است. اما توصیه نمی شود بلافاصله اندروید 14 را امتحان کنید، به خصوص اگر فقط یک گوشی اصلی دارید. زیرا باگ های زیادی در آپدیت بتا اندروید 14 وجود دارد.

ویژگی های اندروید 14 وان پلاس

در مورد ویژگی ها، انتظار می رود اندروید 14 مجموعه ای از ویژگی ها و پیشرفت های جدید را به همراه داشته باشد. برخی از ویژگی‌های شایعه شده شامل منوی اشتراک‌گذاری جدید، اتصال ماهواره‌ای، بهبود پشتیبانی از دستگاه‌های تاشو و برخی بهبودهای رابط کاربری است. علاوه بر این، انتظار می رود این به روز رسانی بهبود عملکرد و رفع اشکال را به همراه داشته باشد. ناگفته نماند که اینها فقط شایعاتی هستند و توسط وان پلاس یا گوگل تایید نشده اند.

دستگاه‌های OnePlus واجد شرایط دریافت Android 14 (OxygenOS 14)

وان پلاس هنوز به طور رسمی لیست دستگاه هایی را که در آینده آپدیت اندروید 14 را دریافت خواهند کرد، اعلام نکرده است و این لیست بر اساس سیاست به روز رسانی این شرکت است.

OnePlus وعده سه به‌روزرسانی اندروید را برای اکثر گوشی‌های پرچمدار خود داده است. آخرین گوشی OnePlus، OnePlus 11، حتی 4 آپدیت اندروید را دریافت خواهد کرد. به این ترتیب، تعدادی دستگاه وجود دارد که ما انتظار داریم اندروید 14 را دریافت کنند: