این گوشی های سامسونگ آپدیت اندروید 14 را دریافت خواهند کرد


حدود 6 ماه از عرضه عمومی اندروید 13 می گذرد، اما تنها درصد کمی از گوشی های هوشمند از آن استفاده می کنند. در همین حال، شایعاتی در مورد نسل بعدی آن نیز به بیرون درز کرده و گفته می شود که نسخه توسعه دهنده اندروید 14 به احتمال زیاد به زودی عرضه خواهد شد.

سامسونگ به خاطر به‌روزرسانی‌های به موقع و پشتیبانی قوی از دستگاه‌هایش شناخته شده است. اکنون بسیاری از کاربران سامسونگ کنجکاو هستند که کدام دستگاه ها به روز رسانی اندروید 14 را دریافت خواهند کرد. بر اساس سیاست به‌روزرسانی این غول کره‌ای، فهرستی از دستگاه‌هایی که انتظار می‌رود اندروید 14 را دریافت کنند، تهیه کرده‌ایم.

توسعه دهندگان به طور مداوم توسط گوگل تشویق می شوند تا برنامه های خود را به روز کنند. دلیل این امر ارائه بهترین تجربه به کاربر است. دستورالعمل‌های جدید Google Play بیان می‌کند که برنامه‌ها باید حداقل بر روی Android 12 متمرکز شوند، نه نسخه‌های قدیمی‌تر.

حال در این مقاله قصد داریم دستگاه های سامسونگ مجهز به اندروید 14 را نام ببریم.

توجه: از آنجایی که هنوز تا انتشار اندروید 14 زمان باقی مانده است، این لیست فقط شامل دستگاه هایی از سامسونگ می شود که تا ژانویه 2023 رونمایی شده اند. دستگاه هایی که پس از ژانویه 2023 راه اندازی شده اند، مطمئناً به روز رسانی مذکور را دریافت خواهند کرد.

سری گلکسی اس سامسونگ: