این گوشی های سامسونگ آپدیت اندروید 14 را دریافت نخواهند کرد


سامسونگ اخیرا یک رابط کاربری مبتنی بر 5 اندروید 13 را برای بسیاری از گوشی‌های هوشمند خود منتشر کرده است و کاربران مشتاقانه منتظر به‌روزرسانی بزرگ بعدی این شرکت، One UI 6 مبتنی بر اندروید 14 هستند. ما انتظار داریم که نسخه آزمایشی این به‌روزرسانی در ماه جولای یا آگوست در دسترس باشد و نسخه نهایی پایدار باشد. نسخه اواخر امسال منتشر خواهد شد. البته همه گوشی ها اندروید این شرکت به‌روزرسانی بزرگ بعدی خود را دریافت نخواهد کرد.

گزارش کردن به گفته GizmoChina، چندین دستگاه گلکسی سامسونگ به روز رسانی One UI 6.0 مبتنی بر اندروید 14 را دریافت نخواهند کرد که در زیر مشاهده می کنید:

دستگاه های موجود در لیست بالا اکنون سومین به روز رسانی اصلی خود را با One UI 5 مبتنی بر اندروید 13 بر اساس سیاست سامسونگ در انتشار به روز رسانی های نرم افزاری دریافت کرده اند.

به هر حال صاحبان سریال گلکسی اس 21 همچنان می تواند نسخه بعدی اندروید را دریافت کند. علاوه بر این، گوشی های میان رده مانند گلکسی A53 و گلکسی A73 در لیست دستگاه های واجد شرایط برای دریافت One UI 6 قرار دارد.

سامسونگ قبلاً برنامه پشتیبانی نرم افزاری خود را برای دستگاه های اندرویدی خود از دو به سه سال ارتقا داده است و مدتی بعد اعلام کرد که برخی از محصولاتش حتی چهار نسخه اصلی اندروید را دریافت خواهند کرد.

سریال مورد انتظار است گلکسی اس 23 اولین گوشی از غول فناوری کره ای خواهد بود که اندروید 14 را دریافت می کند و پس از آن پرچمداران قدیمی سری گلکسی اس و Galaxy Zfold 5 و گلکسی ZFlip 5 این به روز رسانی را دریافت خواهد کرد.

سامسونگ تاکنون هیچ جزئیاتی در مورد تاریخ انتشار One UI 6.0 مبتنی بر اندروید 14 ارائه نکرده است. انتظار می رود این به روز رسانی تا پایان سال 2023 برای تمامی گوشی ها و تبلت های سامسونگ گلکسی واجد شرایط عرضه شود.