این مدل مفهومی ترکیب آیفون و اپل واچ اولترا را نشان می دهد


اگرچه زمان زیادی از عرضه سری آیفون 14 نمی گذرد، اما این موضوع مانع از انتشار اخبار و شایعات پیرامون ایده های احتمالی اپل برای نسل بعدی گوشی های هوشمند این شرکت نمی شود. امسال شاهد معرفی خانواده آیفون 15 خواهیم بود و طبق گزارش های اخیر این احتمال وجود دارد که این محصول به خصوص از نظر سخت افزاری یکی از بزرگترین تغییراتی باشد که در خط تولید آیفون اعمال شده است. دور

چند سالی است که اپل هر نسل از آیفون را در چندین نسخه مانند مینی، پلاس، استاندارد، پرو و ​​پرو مکس عرضه کرده است، اما شایعاتی وجود دارد که این شرکت قصد دارد مدل جدیدی را به خط تولید خود اضافه کند یا آن را جایگزین آن کند. نسخه حرفه ای. make max با فریم تیتانیومی، دوربین پریسکوپ، دوربین سلفی دوگانه و سایر ارتقاءهای جذاب، این مدل به عنوان برترین آیفون غول فناوری کوپرتینویی شناخته می شود.

در حال حاضر، جزئیات دقیقی از ظاهر آیفون 15 اولترا در دست نیست، اما Jonas Daehnert طراح، مدل مفهومی خود را به اشتراک گذاشته است. توجه داشته باشید که این مدل مفهومی فقط برای اهداف سرگرمی و بر اساس سلیقه طراح ساخته شده است، اما می تواند برداشت جالبی را در مورد این گوشی ارائه دهد.

آیفون 15 اولترا با طراحی مشابه اپل واچ اولترا

به گفته DigitalTrends، طراحی مفهومی آیفون 15 اولترا اساسا بر اساس طراحی اپل واچ اولترا است. در این رندر آیفونی با ضخامت نسبتا بالا و لبه های خمیده می بینیم اما صفحه نمایش دستگاه صاف است و دکمه های آن برآمدگی های کمی دارند. علاوه بر این دکمه سوئیچ قطع صدا دستگاه با سطحی بافت دار در لبه آن دیده می شود. با توجه به افزایش ضخامت بدنه گوشی در این طرح مفهومی، برآمدگی سیستم دوربین پشتی نسبت به نسل های قبلی کمتر است. این عکس همچنین نشان می دهد که آیفون 15 اولترا از درگاه USB-C استفاده خواهد کرد. دکمه های تنظیم صدا و دکمه اکشن نیز در لبه این محصول دیده می شود که مشابه اپل واچ اولترا نیز می باشد.