این تلویزیون بی سیم کنترل از راه دور را کنار گذاشته و به هر سطحی می چسبد!


برای اینکه به همه نشان دهد فناوری خلاء حلقه فعال چقدر قدرتمند است، استارت‌آپ Displace تلویزیون بی‌سیم خود را روی یک دیوار پوشیده از پارچه و همچنین یک پنجره شیشه‌ای به نمایش گذاشت. نصبش هم خیلی راحت بود. فقط باید محصول گفته شده را که وزن آن کمتر از 20 پوند است، روی سطح فشار دهید و کمی صبر کنید.

اگر نمی‌دانید تلویزیون بی‌سیم تازه معرفی‌شده چقدر می‌تواند روی سطح بماند، الاجی کریشنان، مدیرعامل Displace می‌گوید که فناوری Active Loop Vacuum خود را برای روشن نگه داشتن دستگاه تقویت می‌کند. در واقع تلویزیون هرگز از سطح جدا نمی شود مگر اینکه شما بخواهید.

اگر جنبه بی سیم تلویزیون مذکور توجه شما را جلب نکرد، باید گفت که ویژگی اصلی آن پشتیبانی از ژست های حرکتی است. انتظار نداشته باشید که کنترل از راه دور همراه این تلویزیون باشد. در عوض، دستگاه جدید Displace دارای یک دوربین تاشو در بالا است که حرکات دست را برای تغییر کانال تشخیص می دهد. این محصول از همان فناوری Xbox Kinect استفاده می کند.

Startup Displace سطحی از خلاقیت و نوآوری را به دنیای تلویزیون آورده است که هیچکس انتظارش را نداشت. می توان گفت محصول آنها یکی از جذاب ترین گزینه های معرفی شده در نمایشگاه CES امسال است.