این افزونه جدید نحوه دریافت تیک آبی حساب های توییتر را می گوید


تیک آبی توییتر اکنون با قیمت 8 دلار در ماه در دسترس است، اما به نظر می‌رسد حساب‌هایی که تیک آبی دریافت کرده‌اند هنوز قابل شناسایی هستند. در نسخه جدید توییتر اگر روی تیک آبی رنگ کلیک کنید جزئیات آن در اختیار شما قرار می گیرد. نوع اول مربوط به افراد مشهور است و نوع دوم به وضوح می گوید که تیک آبی آن حساب کاربری حاصل خرید سرویس Twitter Blue است.

بدون کلیک بر روی تیک آبی نمی توان دلیل تایید آن حساب کاربری را مشخص کرد. همانطور که Engget می نویسد، یکی از کاربران توییتر افزونه ای به نام اضافه کرد توسعه یافته توسط هشت دلار برای اینکه تشخیص دو نوع مختلف کنه آبی بسیار آسان تر شود. با استفاده از این افزونه، تیک آبی توییتر با دو برچسب جایگزین می‌شود: Actually Verified و Paid for Verification.

افزونه کروم برای اطلاع از نوع تیک آبی توییتر

بدون افزونه Eight Dollars، باید روی تیک آبی کلیک کنید، اما این افزونه جزئیات نحوه دریافت تیک آبی را مستقیماً در جدول زمانی نمایش می دهد.

مقالات مرتبط:

Eight Dollars در ابتدا فقط برای گوگل کروم توسعه داده شد، اما توسعه دهنده می گوید که این برنامه افزودنی بر روی Microsoft Edge و Mozilla Firefox نیز کار می کند. پشتیبانی مرورگر سافاری به زودی به هشت دلار اضافه خواهد شد. افزونه Eight Dollars فقط از GitHub در دسترس است و برای نصب آن باید حالت توسعه دهنده مرورگر را فعال کنید.

از زمان راه اندازی سرویس آبی ۸ دلاری توییتر، تعداد حساب های جعلی با تیک آبی به طور چشمگیری افزایش یافته است. اکانت های جعلی منتسب به سیاستمداران، ورزشکاران و دیگر افراد مشهور در روزهای اخیر توییت های توهین آمیزی حاوی اطلاعات گمراه کننده منتشر کرده اند. الون ماسک به کارمندان توییتر گفته است که همه این حساب‌ها باید شناسایی و تعلیق شوند.