ایلان ماسک: توییتر در ماه های آینده کارهای احمقانه زیادی انجام خواهد داد


مالک جدید توییتر، ایلان ماسک، از فالوورهایش خواسته است که در پلتفرم تازه خریداری شده‌اش برای «خیلی اتفاقات دیوانه‌کننده در ماه‌های آینده» آماده شوند.

به گزارش کوین تلگراف، مدیرعامل تسلا که رئیس توییتر نیز هست، از زمان تصدی این شرکت در 27 اکتبر تغییرات زیادی در این پلتفرم ایجاد کرده است و اکنون متعهد شده که در ماه های آینده به کار خود ادامه دهد. وی با انتشار توییتی در صفحه خود نوشت:

لطفا توجه داشته باشید که توییتر در ماه های آینده کارهای دیوانه وار زیادی انجام خواهد داد. ما آنچه را که کار می کند نگه می داریم و آنچه را که کار نمی کند تغییر می دهیم.

ماسک از زمان تصاحب توییتر، تغییرات زیادی در این پلتفرم ایجاد کرده است. به عنوان مثال، مدل اشتراک ماهانه 8 دلاری که به کاربران اجازه می دهد تیک آبی دریافت کنند و در بین سایر کاربران اولویت بندی شوند.

در جلسه پرسش و پاسخ Twitter Spaces در 9 نوامبر، از ماسک پرسیده شد که نظرش در مورد تبلیغات توییتر چیست. او جواب داد:

یکی از راه هایی که می خواهیم به چنین مشکلی رسیدگی کنیم، ادغام تبلیغات در توییت های توصیه شده است.

یکی از کارمندان توییتر می گوید:

ایلان مایل است چیزهای زیادی را امتحان کند. بسیاری شکست خواهند خورد، برخی موفق خواهند شد. هدف یافتن ترکیب مناسبی از تغییرات موفق برای تضمین سلامت و رشد بلندمدت کسب و کار است.

مقاله مرتبط:

ماسک همچنین تغییراتی مانند افزودن متن طولانی به توییت‌ها، بهبود عملکرد جستجو، تشکیل شورای نظارت بر محتوا، بازگرداندن ویدیوهای کوتاه مانند Vines و افزودن پیام‌های خصوصی پولی به برخی از کاربران را پیشنهاد کرده است.

پس از نهایی شدن قرارداد خرید توییتر، ماسک تغییراتی را نیز در خود شرکت ایجاد کرده است که از جمله آنها می توان به برکناری مدیران ارشد، برکناری هیئت مدیره، خصوصی سازی شرکت و اخراج 50 درصد از شرکت ها اشاره کرد. نیروی کار